هایپرساز :: فروشگاه آنلاین مصالح ساختمانی :: (لوله پنج لایه ماه پایپ)

لوله پنج لایه ماه پایپ

لوله سوپر PEX-AL-PERT - زرد رنگ - پنج لایه - مناسب سیستم گرمایشی رادیاتور و گرمایش از کف و آبرسانی سرد و گرم - مناسب برای انواع اتصالات کوپلی و پرسی - بصورت رولهای یک تکه 70 متری

برند :

ماه پایپ

موجود در انبار

this slowpoke moves    فروش به صورت بسته شامل 70 متر

this slowpoke moves    ارسال این کالا از انبار رباط‌ کریم، شهرک صنعتی پاسارگاد می‌باشد

this slowpoke moves    درخواست عودت کالا و یا مرجوع کردن کالاها به دلیل انصراف از خرید تنها در صورت پلمپ بودن کالا (کالا نباید باز شده باشد ) امکانپذیر است

ویژگی ها :

 • مبدا برند: ایران

 • ساختار لوله: PEX+AL+PERT

 • نوع محصول: لوله پنج لایه

 • قطر لوله : 32 میلی‌متر

 • رنگ: زرد

 • موارد بیشتر
 • 1,250,660ریال / متر

 • مبلغ فوق با احتساب ارزش افزوده می باشد
 • گارانتی: 120 ماه

 • تامین کننده : شرکت آسیا صنعت ادیبان

کاربردها:
کاربرد گسترده این لوله‌ها را در لوله‌کشی آب آشامیدنی (آب سرد و گرم)، موتور خانه و نصب سیستم‌های گرمایشی وسرمایشی، لوله‌کشی‌های مربوط به استخر و سونا و جکوزی، سیستم‌های منحصر به فرد گرمایش از کف و مصارف صنعتی، به ارمغان آورده است.

ویژگی‌ها:
لوله‌های پنج لایه تلفیقی به علت کارایی در دامنه حرارتی وسیع (زیر صفر تا 100 درجه سانتی‌گراد) و نیز به علت داشتن ضریب انتقال حرارت ایده‌آل در لوله‌کشی آب سرد و گرم آشامیدنی و هم‌چنین سیستم گرمایش و سرمایش کفی ساختمان و تهویه مطبوع کاربرد دارد و نیز به عنوان انتقال اغلب مواد شیمیایی به کار می‌رود. این لوله‌ها با ترکیب لوله فلزی و لوله پلیمری (تلفیق فلز+ پلیمر) محاسن دو لوله فلزی و پلیمری را دارد، در حالی که تمام معایب این دو لوله را بر طرف کرده است.
مهم‌ترین مزایای لوله‌های 5 لایه عبارتند از:
- وزن کم
- تحمل فشار و دمای بالا
- صافی سطح بالا (افت فشار کم)
- ضریب انبساط طولی پائین: به واسطه وجود لایه آلومینیوم و 2 لایه میانی در دو طر ف آن که نقش چسب را بازی می‌کنند، لایه‌های بسپار داخلی و خارجی نمی‌توانند انبساط طولی بیشتر از انبساط طول آلومینیوم داشته باشند. در نتیجه ضریب انبساط طولی لوله‌های 5 لایه در حدود ضریب انبساط طولی فلزات می‌باشد.
- مقاومت در برابراشعهUV
- مزایای وجود لایه آلومینیوم
- عدم تشکیل شبنم بر روی سطح لوله
- مقاومت مکانیکی در دمای بالا
- نصب راحت و آسان
- زیبایی مناسب جهت لوله‌کشی روکار
- ضایعات و دورریز کم به علت کلاف‌بودن لوله
- مقاومت بالا در برابر خوردگی سطوح داخلی و خارجی
- عدم رسوب‌پذیری در لایه داخلی
- عدم نفوذ اکسیژن از جداره‌ها
- قابلیت شکل‌پذیری
- قابلیت ردیابی
- صرفه اقتصادی
- عدم تاثیرگذاری بر خواص آب شرب
- مقاومت در برابر نشست‌های ساختمان و زلزله
- مقاومت و سکوت در برابر ضربه قوچ
- قابلیت استفاده برای مواد شیمیایی
- قابلیت استفاده برای انواع تاسیسات و گرمایش از کف
- دوستدار محیط زیست   
لوله‌های پنج لایه "ماه پایپ"، با داشتن این ویژگی‌ها، مورد استقبال عمومی مشتریان قرار گرفته و با به کارگیری ماشین‌آلات مدرن و مواد اولیه با کیفیت عالی و نیز کنترل کیفی مداوم در کلیه مراحل تولید، سبب کارایی بالای این محصول جهت سیستم‌های گرمایش از کف گردیده است.
لوله‌های پنج لایه تلفیقی از دو لایه پلیمر که لایه‌ای از آلومینیوم را در بر می‌گیرند به همراه دو لایه چسب گرما ذوب با ترکیب رزینی مخصوص که تلفیق‌دهنده فلز (آلومینیم) و پلیمر می‌باشد، تشکیل شده‌اند.
ورق آلومینیوم به عنوان لایه میانی تشکیل‌دهنده این گروه از لوله‌ها، که البته از مزایای آن‌ها محسوب می‌شود، بر اساس استاندارد ASTM-E8 و از نوع آلیاﮊی می‌باشد که علاوه بر اینکه استحکام لوله را قوت می‌بخشد، قابلیت جوش را نیز افزایش می‌دهد، به عنوان ستون فقرات لوله می‌باشد و موجب استحکام و نیز قابلیت انعطاف‌پذیری این لوله‌ها می‌شود. از نفوذ O2 به سیال داخل لوله جلوگیری می‌کند. و نیز سبب کاهش ضریب انبساط حرارتی لوله‌های تلفیقی می‌گردد. با وجود آلومینیم در لوله پلیمری ضریب انبساط حرارتی لوله پایین آمده و در حد لوله‌های فلزی می‌باشد.
نکته دیگر در کاربرد لایه آلومینیم، جوش طولی آن می‌باشد. اگر این لایه بدون جوش استفاده شود در استحکام لوله‌ها نقشی را ایفا نمی‌کند. سیستم جوش لوله‌های پنج لایه ماه پایپ از نوع "اولتراسونیک" یا "رویهم" است، دلیل انتخاب این نوع جوش جهت لوله ماه پایپ این است که ضریب اطمینان مربوط به جوش اولترا خیلی بالاتر از جوش آرگونی می‌باشد، یعنی درصد خطای این جوش در حد صفر می‌باشد، چون لبه ورق AL در جوش اولتراسونیک، حدود 2mmروی هم جوش می‌خورد ولی در جوش آرگونی لبه ورق AL نزدیک به هم قرار می‌گیرد و فاصله بین دو لبه را جوش پر می‌کند و اگر در یک نقطه کوچک این مذاب جوش فاصله لبه‌ها را پر نکند و یا ورق دچار اکسیدگی و آلودگی باشد، جوش انجام نمی‌شود و در نتیجه می‌توان گفت اطمینان این جوش خیلی پایین‌تر از جوش اولتراسونیک می‌باشد.

ساختار مولکولی لایه‌های نگهدارنده:
لایه آلومینیومی در مجموع به نحوی در کنار همدیگر قرارگرفته‌اند که در سیستم‌هایی نظیر آب‌رسانی سرد وگرم، آب آشامیدنی، رادیاتور، گرمایش از کف، هوای فشرده و انتقال مایعات از کارایی حداکثر بر خوردار می‌باشند.
در این لوله‌ها مایعات و سیالات به دلیل عبور از درون لایه PERTیا PEX نه تنها کلیه خواص و ویژگی‌های خود را حفظ می‌نماید بلکه به دلیل ساختار صیقلی و صاف مواد لایه درونی هیچ‌گونه رسوب و خوردگی بر جای نخواهد ماند.
در عین حال لایه PERTیا PEX بیرونی نیز هر گونه فشار، خورندگی و ضربات افتعالی را به هنگام نصب و پس از آن در طول زمان تحمل و دفع می‌نماید. در مجموع رعایت کلیه استانداردهای اجباری سلامت و بهداشت مربوط به آب آشامیدنی و نوشیدنی‌ها در کنار مزیت‌های فوق‌الذکر می‌تواند آرامش و آسایش خاطر را برای مصرف کنندگان به همراه دارد.      

ابزار لوله کشی:
- فنر خم كن 
- قیچی 
- کالیبر
- دستگاه پرس دستی اتصال پرسی
- دستگاه پرس برقی هیدرولیکی اتصال پرسی
کیفیت ابزار لوله‌کشی در بالا‌بردن سطح کیفی کار اجرائی بسیار موثر است. متاسفانه گاهی دیده شده است که فروشندگان و مجریان تاسیساتی با فروش یا استفاده از این ابزار بی کیفیت باعث می‌گردند که ایمنی در هنگام کار کاهش پیدا می‌کند. از شما مجریان گرامی خواهشمندیم تا با استفاده از ابزار با کیفیت و استناندارد ضمن افزایش کیفیت کار اجرائی خود، ایمنی بیشتری را برای خود و مصرف کننده نهائی ایجاد نمائید.

نکات کاربردی در لوله کشی ساختمان:
یکی از اقدامات مهم در ساخت ساختمان لوله‌کشی است که باید به درستی انجام شود. لوله‌کشی ساختمان امری بسیار مهم و ضروری است و اگر به درستی انجام نشود در آینده مشکل به وجود خواهد آورد. برای انجام درست لوله‌کشی ساختمان باید نکات فنی آن را رعایت کرد. برخی از نکات فنی و ایمنی لوله‌کشی ساختمان به شرح زیر است:
- مراقبت از لوله‌ها و سیستم لوله‌کشی در مقابل مصالح ساختمانی
- مراقبت از فوم لوله در مقابل نور خورشید
- عدم استفاده از اورینگ‌های متفرقه
- ارتباط بین لوله پلیمری و آبگرمکن
بنا بر استاندارد لوله‌کشی ساختمان اتصال مستقیم لوله ان پی اس به خروجی آبگرمکن (دیواری و ایستاده) مجاز نمی‌باشد و به هیچ وجه نباید این کار را انجام دارد. بنابراین لازم است 7/45 سانتی‌متر (18 اینچ) لوله فلزی استاندارد به خروجی آبگرمکن متصل کرده و لوله ان پی اس را به انتهای لوله فلزی وصل نمود تا مشکلی به وجود نیاید. قابل ذکر است در صورت استفاده از پکیج‌های جدید دیگر نیازی به استفاده از لوله فلزی نمی‌باشد زیرا در طراحی اولیه این پکیج‌ها این مقدار از لوله در خود پکیج قرار داده شده است و دیگر مشکلی متوجه لوله‌کش نیست.
- مراقبت از لوله و سیستم لوله‌کشی در مقابل نور خورشید
- مراقبت از لوله‌های دفن نشده در زمستان
- انتخاب مسیر صحیح از سقف کاذب به سیستم بهداشتی
- عدم اعمال وزن اضافی به سیستم لوله‌کشی و لوله‌های نصب شده

استانداردها:
در حال حاضر جهت تولید لوله‌های تلفیقی یا همان لوله‌های پنج لایه مرجع استاندارد ملی تدوین شده است که این محصول بر اساس استاندارد ASTM-E8  و از نوع آلیاﮊی می‌باشد.

گارانتی:
 شرکت نصر بسپار سپاهان تأیید و گواهی می‌نماید که مسئولیت ناشی از خسارات وارده به مصرف‌کننده ناشی از محصولات تولیدی را در صورتی که در طول مدت اعتبار بیمه نامه و محصول فروش رفته باشد، با رعایت کلیه مفاد و شرایط قرارداد بیمه به مدت به مدت 120 ماه از تاریخ تولید جبران می‌نماید.

بیمه:
شرکت سهامی بیمه ایران گواهی و تأیید می‌نماید، خسارت‌های مالی وارده به مشتری طرف قرارداد شرکت نصربسپارسپاهان را که در اثر کارکرد معیوب و نامطلوب لوله و اتصالات تولید شده در شرکت مذکور از تاریخ اتمام موفقیت‌آمیز عملیات نصب و مشروط بر این که عملیات نصب در طی مدت اعتبار قرارداد بیمه انجام گرفته باشد و با رعایت کلیه مفاد و شرایط قرارداد بیمه تا حد تعهدات موجود در بیمه‌نامه به مدت 10 سال جبران نماید.

تاریخچه شرکت:
شرکت نصر بسپار سپاهان (سهامی خاص) در سال 1377 در اصفهان، دارای پروانه بهره‌برداری به شماره 1329633/34450/104 صنایع و معادن و شماره ثبت 032644در زمینه تولید لوله و اتصالات پلی پروپیلن با نام تجاری ان پی اس (NPS) بنیان‌گذاری شده است. در حال حاضر تولیدات این شرکت شامل لوله و اتصالات پلیمری از سایز 20 تا 75 میلی‌متر و لوله‌های پنج لایه از سایز 16 تا 32 می‌باشد.
مواد اولیه لوله و اتصالات ان پی اس، از نوع پلی پروپیلن می‌باشد که یک نوع پلیمر با چگالی بالا است. مناسب‌ترین ماده اولیه جهت تولید و ساخت لوله‌های آب آشامیدنی (سرد و گرم) پلی پروپیلن از نوع 3، با نام اختصاری P.P.R.C TYPE 3 می‌باشد که دارای خصوصیات انعطاف‌پذیری و مقاومت در برابر ضربه، فشار، و تحمل بهتری نسبت به سایر گریدها است.
این شرکت با بهره‌گیری از دانش روز و تجهیزات مدرن توانسته است کلیه محصولات خود را منطبق با فاکتورهای استانداردهای ملی از جمله اداره استاندارد ایران، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن؛ تولید و عرضه نماید.
در طول فعالیت این مجموعه تولیدی، اساس کار بر پایه کیفیت ممتاز محصولات، قیمت مناسب و رضایت کامل مشتریان بوده است.
امید است که با عنایات و الطاف الهی و حمایت مصرف‌کنندگان بتوانیم گامی مؤثر در بهبود عرضه اقتصادی کشور برداریم.

مشخصات عمومی

 • حداقل میزان سفارش 1
 • حداکثر میزان سفارش 100
 • گارانتی
 • واحد متر
 • مشخصات فنی

  • شناسه
  • بارکد محصول 1
  • نوع محصول لوله پنج لایه
  • تولید کننده ماه پایپ
  • مبدا برند ایران
  • قطر لوله 32 میلی‌متر
  • رنگ زرد
  • ساختار لوله PEX+AL+PERT
  • حداقل زمان ارسال کالا در تهران (روز کاری) 2 روز کاری
  • سایز از سایز 16 الی 32
 • نقد و بررسی ها

  یک نقد و بررسی بنویسید  گالری

 • کاتالوگ

  موردی یافت نشد