هایپرساز :: فروشگاه آنلاین مصالح ساختمانی :: (بست لوله نصر بسپار سپاهان)

بست لوله نصر بسپار سپاهان

اتصالات پلیمری - تعداد در کارتن: 200عدد - سایز: 40mm

برند :

NPS

موجود در انبار

this slowpoke moves    فروش به صورت بسته شامل 200 عدد

this slowpoke moves    ارسال این کالا از انبار رباط‌ کریم، شهرک صنعتی پاسارگاد می‌باشد

this slowpoke moves    درخواست عودت کالا و یا مرجوع کردن کالاها به دلیل انصراف از خرید تنها در صورت پلمپ بودن کالا (کالا نباید باز شده باشد ) امکانپذیر است

ویژگی ها :

 • سایز بست: 40 میلی‌متر

 • تولید کننده: نصر بسپار سپاهان (NPS)

 • نوع محصول: اتصالات پلیمری

 • مبدا برند: ایران

 • حداقل زمان ارسال کالا در تهران (روز کاری): 2 روز کاری

 • موارد بیشتر
 • 26,378ریال / عدد

 • مبلغ فوق با احتساب ارزش افزوده می باشد
 • گارانتی: 120 ماه

 • تامین کننده : شرکت آسیا صنعت ادیبان

کاربردها:
بست لوله در واقع طول لوله یا مایل را محاصره می‌کند و به دیواره‌ها و ساختارهای مختلف متصل می‌شود و به این شکل کابل را به محکم‌ترین حالت سر جای خود نگه می‌دارد. بسته به نوع استحکام لوله و کابل، بست در دو نوع گیره‌ای و غیرگیره‌ای کاربرد دارد و در بعضی از انواع آن، بهتر است کمی فضا برای تحرک داشته باشد.

ویژگی ها:
در شبکه لوله کشی فاضلاب خانگی وساختمان و نصب لوله ها از طبقات بالا به سمت شبکه آبرسانی و هم سیستم فاضلاب شهری بیشتر به روشهای سنتی انجام میگردد واین امر در مواقع فشار بیش از حد بر لوله ها که در داکتهای ساختمان رها هستند باعث شکستگی لوله ها و نشت آب و فاضلاب و در نتیجه نشست و تخریب ساختمان و متحمل شدن هزینه های فراوان میگردد. لذا شرکت ناردین پلیمر در راستای رفع این نواقص اقدام به طراحی و تولید بست لوله ها در سایزهای متفاوت نموده است که کاربرد آنها در زمان لوله کشی شبکه آبرسانی و فاضلاب خانگی و شهری جهت مهار وثابت نگه داشتن لوله ها می باشد.
شرکت نصر بسپار سپاهان (سهامی خاص) در سال 1377 در اصفهان، در زمینه تولید لوله و اتصالات پلی پروپیلن با نام تجاری ان پی اس (NPS) بنیانگذاری شده است. در حال حاضر تولیدات این شرکت شامل لوله و اتصالات پلیمری از سایز 20 تا 75 میلی متر و لوله های پنج لایه از سایز 16 تا 32 می باشد.
پلی پروپلین رندوم کوپلیمر PP_RC Type 3 یک ماده اولیه ارزیابی شده با بازه بالای رندوم کوپلیمر است که امکان تولید لوله کیفیت بالا برای به کارگیری در سیستم لوله کشی آب سرد، گرم و داغ را ممکن می سازد.
در نتیجه ی پایداری بالای حرارتی استثنائی، مقاومت نفوذی، پایداری فرآیندپذیری و ساده بودن جوشکاری و نصب، پلی پروپلین رندوم کوپلیمر امکان تولید لوله با بازده قابل قبول را فراهم می آورد.طول عمر بالای حداقل پنجاه سال ، فاقد بو و طعم و مزه، قابلیت جوشکاری عالی، مقاومت شیمیایی خوب، عدم رشد باکتری و فیزیولوژی بی خطر، از جمله مزایای  لوله های پلی پروپلین  رندوم کوپلیمر می باشد.

طول عمر بالا:
در تمامی انواع لوله های انتقال آب، مقاومت نسبت به فشار داخلی، یک عامل مهم تاثیرگزار بر روی خواص طول عمر محسوب می شود. جهت اطمینان از بازده طول عمر بهینه، لوله ها و اتصالات در واحد کنترل کیفیت توسط آزمون های فشار هیدرواستاتیک در دماهای متفاوت تست و مورد ارزیابی قرار می گیرند.

دوام طولانی مدت:
رندوم کوپلیمری که در تولید لوله و اتصالات ان پی اس به کار گرفته می شود، قادر است دماهای بالغ بر 80 درجه سانتیگراد را بدون تغییر شکل تحمل نماید و نیز آزمون هایی با دمای حدود 100 درجه را به راحتی سپری نماید. از تلفیق دو ویژگی  مقاومت شیمیایی خوب و استحکام بالا است که میتوان لوله و اتصالات  ان پی اس را به راحتی نصب و برای مدت حداقل 50 سال کاملا آسوده خاطر بود.
مسئله حائز اهمیت ویژه برای سیستم های لوله کشی آب ساختمان این است که رندوم کوپلیمر Type 3 از لحاظ فیزیولوژی بی ضرر و بی تاثیر بر روی مزه و رنگ آب می باشد.

 

الزامات جوشکاری:
*تنها ترکیبات لوله و اتصالات یک برند می توانند جهت جوشکاری مورد استفاده قرار گیرند.
*لوله و اتصال باید همزمان حرارت داده شوند و نیز بیش از یک بار وارد قالب اتو نشوند.
*کلیه  مراحل جوشکاری باید بدون چرخش لوله  و اتصال­­ نسبت به هم و همچنین بدون چرخش قالب انجام گیرد.
*خاطر نشان می گردد که  دمای محیط در طول عملیات جوشکاری باید بالای 5 درجه سانتی گراد باشد.
در دماهای پایین تر زمان جوشکاری باید تا %50 افزایش یابد.
*درخشش یکنواخت و یکسان در کل سطح جوش، کیفیت خوب اتصال ایجاد شده را نشان میدهد.

نکات قابل توجه در هنگام نصب  لوله و اتصالات پلی پروپلین ان.پی.اس:
1.به سبب رفتار و خواص کریستالی لوله و اتصالات پلی پروپلین در دماهای زیر صفر درجه سانتی گراد در جایی که احتمال یخ زدگی آب وجود داد، نباید نصب گردد و یا با عایق کاری ازیخ زدگی محافظت گردد.
2.لوله و اتصالات PP-RC در معرض تابش مستقیم  نور آفتاب (اشعه ماوراء بنفش) قرا نگیرد.
3.از برخورد اجسام تیز با لوله واتصالات در حین نصب و پس از آن جلوگیری شود.
4.قبل از عملیات جوشکاری، لوله ها و اتصالات باید تمیز و عاری از هرگونه آلودگی گردند.
5.از بکارگیری لوله های آسیب دیده و یا دارای انتهای شکسته و یا برش نامناسب اجتناب گردد.
6.لوله و اتصالات باید در برابر ضربه و تنش ایمن گردند.
7.تنها از ابزار و قیچی تیز برای برش لوله استفاده شود.
8.عمق جوشکاری، حتما قبل از شروع جوشکاری بر روی لوله نشانه گذاری گردد.
9.از بکارگیری شعله مستقیم برای گرم کردن لوله ها جهت خم کاری، اکیدا پرهیز گردد (استفاده از دمنده های هوای گرم بلامانع است).
10.مدت زمان لازم برای فرآین جوشکاری حتما سپری شود.
11.در طول ذوب شدن در عملیات جوشکاری و پس از آن ، از چرخش لوله و اتصالات جدا اجتناب گردد.
12.قالب های دستگاه اتوی جوشکاری قبل از استفاده حتما تمیز گردند و قالب هایی که پوشش تفلون روی آنها آسیب دیده بکار برده نشوند.
13.از استفاده ی بیش از حد از مواد و ترکیبات آب بندی برای اتصالات دارای قطعات فلزی پرهیز شود.
14. برای پیشگیری از نشتی از نوار تفلون استفاده شود.
15.از درپوش های پلاستیکی بجای درپوش های فلزی استفاده شود.
16.لوله و اتصالاتی که در خارج از ساختمان نصب شده اند، باید از تابش مستقیم نور آفتاب و یخ زدگی محافظت گردند.
17.پس از اتمام عملیات نصب لوله و اتصالات، برای اطمینان از صحت جوشکاری، تست نشتی باید مطابق با دستورالعمل مربوطه اجرا گردد.
18. پس از انجام آزمون نشت یابی، آب داخل لوله و اتصالات بایستی جهت جلوگیری از خطرات یخ زدگی کاملا تخلیه گردند.
19.اجزای سیستم های وله کشی پلیمری بایستی در برابر ضربه، صدمه، سقوط و یا دیگر انواع آسیب های مکانیکی، در حین حمل و نقل و نصب محافظت گردند.
20.تنها اجزا و قطعاتی که در طول حمل و نقل یا انبارداری دچارآسیب یا آلودگی نشده اند، امکان بکارگیری جهت عملیات نصب را دارند.
21.حداقل دمای لازم برای نصب لوله کشی پلاستیکی و جوشکاری، 5+ درجه سانتی گراد است. در دماهای پایینتر، فراهم آوردن شرایط مناسب کاری برای ایجاد یک اتصال با کیفیت، مشکل است.

استانداردها:
این شرکت با بهره گیری از دانش روز و تجهیزات مدرن توانسته است کلیه محصولات خود را منطبق با فاکتورهای استانداردهای ملی از جمله اداره استاندارد ایران، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن؛ تولید و عرضه نماید.

گارانتی:
 شرکت نصر بسپار سپاهان تأیید و گواهی می نماید که مسئولیت ناشی از خسارات وارده به مصرف کننده ناشی از محصولات تولیدی را در صورتی که در طول مدت اعتبار بیمه نامه و محصول فروش رفته باشد، با رعایت کلیه مفاد و شرایط قرارداد بیمه به مدت به مدت 120 ماه از تاریخ تولید جبران می نماید.

بیمه:
شرکت سهامی بیمه ایران گواهی و تأیید می نماید، خسارت های مالی وارده به مشتری طرف قرارداد شرکت نصربسپارسپاهان را که در اثر کارکرد معیوب و نامطلوب لوله و اتصالات تولید شده در شرکت مذکور از تاریخ اتمام موفقیت آمیز عملیات نصب و مشروط بر این که عملیات نصب در طی مدت اعتبار قرارداد بیمه انجام گرفته باشد و با رعایت کلیه مفاد و شرایط قرارداد بیمه تا حد تعهدات موجود در بیمه نامه به مدت 10 سال جبران نماید.

تاریخچه شرکت:
شرکت نصر بسپار سپاهان (سهامی خاص) در سال 1377 در اصفهان، دارای پروانه بهره برداری به شماره 1329633/34450/104 صنایع و معادن و شماره ثبت 032644در زمینه تولید لوله و اتصالات پلی پروپیلن با نام تجاری ان پی اس (NPS) بنیانگذاری شده است. در حال حاضر تولیدات این شرکت شامل لوله و اتصالات پلیمری از سایز 20 تا 75 میلی متر و لوله های پنج لایه از سایز 16 تا 32 می باشد.
مواد اولیه لوله و اتصالات ان پی اس، از نوع پلی پروپیلن می باشد که یک نوع پلیمر با چگالی بالاست. مناسب ترین ماده اولیه جهت تولید و ساخت لوله های آب آشامیدنی (سرد و گرم) پلی پروپیلن از نوع 3، با نام اختصاری P.P.R.C TYPE 3 می باشد که دارای خصوصیات انعطاف پذیری و مقاومت در برابر ضربه، فشار، و تحمل بهتری نسبت به سایر گریدهاست.
این شرکت با بهره گیری از دانش روز و تجهیزات مدرن توانسته است کلیه محصولات خود را منطبق با فاکتورهای استانداردهای ملی از جمله اداره استاندارد ایران، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن؛ تولید و عرضه نماید.
در طول فعالیت این مجموعه تولیدی، اساس کار بر پایه کیفیت ممتاز محصولات، قیمت مناسب و رضایت کامل مشتریان بوده است.
امید است که با عنایات و الطاف الهی و حمایت مصرف کنندگان بتوانیم گامی مؤثر در بهبود عرضه اقتصادی کشور برداریم.

مشخصات عمومی

 • حداقل میزان سفارش 1
 • حداکثر میزان سفارش 100,000
 • گارانتی
 • واحد عدد
 • مشخصات فنی

  • شناسه
  • بارکد محصول 1
  • نوع محصول اتصالات پلیمری
  • تولید کننده نصر بسپار سپاهان (NPS)
  • مبدا برند ایران
  • سایز بست 40 میلی‌متر
  • حداقل زمان ارسال کالا در تهران (روز کاری) 2 روز کاری
 • نقد و بررسی ها

  یک نقد و بررسی بنویسید  گالری

 • کاتالوگ

  موردی یافت نشد