هایپرساز :: فروشگاه آنلاین مصالح ساختمانی

منو
هایپرساز :: فروشگاه آنلاین مصالح ساختمانی :: (گچ ساوه طلایی)

گچ ساوه طلایی

جهت سفیدکاری بر روی دیوار، گچ و خاک و آجر
  • سرعت: 750 RPM
  • منبع تغزیه: برق
  • نوع باتری: لیتیوم
  • ولتاژ: 20 ولت
  • ظرفیت باتری: 2 ساعت
  • موجودی: موجود در انبار
  • برند: جمیل گچ
  • شناسه: -
موجودی: موجود در انبار
79,000 ریال / کیسه

کاربردها:
معمولاً از گچ‌ها در صنعت ساختمان به عنوان اندود دیوارها و سقف استفاده می‌کنند. معمولاً گچ‌خاکی جهت زیرکار (اندود اولیه) و گچ سفید به عنوان اندود نهایی (روی گچ و خاک) اجرا می‌کنند. البته گچ دارای کاربردهای زیاد دیگری نظیر مصارف پزشکی، مجسمه‌سازی، تولید قطعات پیش‌ساخته جهت گچ‌بری ساختمان، نصب ایزار گچی و گچ‌بری، قالب‌سازی، ساخت رنگ لعابی و … می‌باشد.

ویژگی‌ها:
 -سفیدی و شفافیت نسبت به سایر محصولات
 - گیرش مناسب و فرصت کافی برای پرداخت گچ
- بهترین گچ برای سفیدکاری و پرداخت و نازک‌کاری کردن
- بدون نیاز به الک (گچ دوسرنده)
- سفیدی فوق‌العاده روی دیوار پس از استفاده گچ

استانداردها:
گچ‌های ساختمانی طبق استاندارد ملی ایران باید به وضوح نشانه‌گذاری شوند و یا محموله آن دارای بارنامه به شرح زیر باشد: استاندارد ایران شماره ۱-۱۲۰۱۵، نام، نام تجاری و سایر مشخصات تولید‌کننده، مشخص‌کردن گچ‌های ساختمانی، تاریخ تولید، وزن خالص هر پاکت

تاریخچه محصول:
در ايران نيز گچ رابطه نزديكی با صنعت ساختمان‌سازی داشته و از دوران پيش از اسلام (۲۵۰۰ سال پيش) يكی از مصالح ساختمانی سنتی ايران بوده است. گچ در پوشش قوسی كانال‌ها در قسمتی از بناهای تخت جمشيد از دوره هخامنشی به يادگار مانده است. ملات گچ در دوره ساسانيان در اسكلت‌سازی بناها و هم‌چنين جهت نماسازی كاربرد فراوان داشته است.
يكي از پديده‌های هنری در معماری بیهمتای ايران، هنر گچ‌بری است كه در كاوش‌های باستان‌شناسی نمونه‌ها و نشانه‌هايی از رواج اين هنر در روزگار ساسانی به دست آمده است. به طور كلی آثار گچ‌بری را در دوره‌های مختلف ايران می‌‌توان مشاهده كرد. براي نمونه در دوره سلجوقی مسجد جامع ساوه و مسجد علويان در همدان، در دوره ايلخانی به بقعه بايزيد بسطامی در بسطام، در دوره تيموری به بقعه شيخ احمد جامی در تربت جام، در دوره صفويه به كاخ عالی‌‌قاپو در اصفهان، در دوره زنديه به عمارت كلاه‌فرنگی در شيراز و در دوره قاجار به كاخ‌گلستان در تهران می‌‌توان اشاره نمود.
گچ از جمله مصالحی است که در صنایع ساختمان‌سازی از اهمیت به‌خصوصی برخوردار است و به‌علت ویژگی‌هایی که دارد از زمان‌های قدیم در امر ساخت مسکن مورد استفاده قرار می‌گرفته است. در بسیاری از ساختمان‌های قدیمی مخصوصاًدوران صوفیه که اغلب آن‌ها در اصفهان موجود می‌باشند گچ نقش موثری داشته و گچ‌بری‌های بسیار زیبایی از آن دوران باقی مانده است. گچ به‌علت خواص خود از اولین قدم در ایجاد یک بنا که پیاده‌کردن حدود زمین باشد و به‌ا‌صطلاح برای ریختن رنگ اطراف زمین مورد نیاز بوده و هم‌چنین تا آخرین مراحل کاری که سفیدکاری و نصب سنگ است باز هم گچ مورد نیاز است و حتی در نقاشی ساختمان هم از گچ استفاده می‌نمایند.

مشخصات عمومی

عمومی

حداقل میزان سفارش
1
حداکثر میزان سفارش
100000
طول
50
عرض
30
ارتفاع
10
وزن
30
گروه ساختمانی
نازک کاری 
واحد
کیسه

مشخصات فنی

بارکد محصول
-
نوع محصول
گچ ساوه طلایی
تولید کننده
گچ ساوه
مبدا برند
ایران
حداقل زمان ارسال کالا (روز کاری)
1
وزن هر کیسه
30 کیلوگرم
مقاومت فشاری
8 نیوتن بر متر مربع
زمان گیرش اولیه
7-12 دقیقه
زمان گیرش نهایی
20-25 دقیقه

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نظری ثبت نشده است

یک نقد و بررسی بنویسید

نموادر تغییر قیمت