هایپرساز :: فروشگاه آنلاین مصالح ساختمانی

منو
هایپرساز :: فروشگاه آنلاین مصالح ساختمانی :: (گچ ساوه طلایی)

گچ ساوه طلایی

جهت سفیدکاری بر روی دیوار، گچ و خاک و آجر
  • سرعت: 750 RPM
  • منبع تغزیه: برق
  • نوع باتری: لیتیوم
  • ولتاژ: 20 ولت
  • ظرفیت باتری: 2 ساعت
  • موجودی: موجود در انبار
  • برند: جمیل گچ
  • شناسه: -
موجودی: موجود در انبار
79,000 ریال / کیسه

توضیحات کامل محصول

کاربردها:
معمولاً از گچ‌ها در صنعت ساختمان به عنوان اندود دیوارها و سقف استفاده میکنند. معمولاً گچ خاکی جهت زیر کار (اندود اولیه) و گچ سفید به عنوان اندود نهایی (روی گچ و خاک) اجرا میکنند. البته گچ دارای کاربردهای زیاد دیگری نظیر مصارف پزشکی، مجسمه‌سازی، تولید قطعات پیش‌ساخته جهت گچ‌بری ساختمان، نصب ایزار گچی و گچ‌بری، قالب‌سازی، ساخت رنگ لعابی و … می‌باشد.

ویژگی ها:
 -سفیدی و شفافیت نسبت به سایر محصولات
 - گیرش مناسب و فرصت کافی برای پرداخت گچ
- بهترین گچ برای سفید کاری و پرداخت و نازک کاری کردن
- بدون نیاز به الک(گچ دوسرنده)
- سفیدی فوق العاده روی دیوار پس از استفاده گچ

استانداردها:
گچ‌های ساختمانی طبق استاندارد ملی ایران باید به وضوح نشانه‌گذاری شوند و یا محموله آن دارای بارنامه به شرح زیر باشد:استاندارد ایران شماره ۱-۱۲۰۱۵، نام، نام تجاری و سایر مشخصات تولید‌کننده، مشخص کردن گچ‌های ساختمانی، تاریخ تولید، وزن خالص هر پاکت

تاریخچه محصول:
در ايران نيز گچ رابطه نزديكي با صنعت ساختمان سازي دارد و از دوران پيش از اسلام (۲۵۰۰ سال پيش) يكي از مصالح ساختماني سنتي ايران بوده است. گچ در پوشش قوسي كانال ها در قسمتي از بناهاي تخت جمشيد از دوره هخامنشي به يادگار مانده است. ملات گچ در دوره ساسانيان در اسكلت سازي بناها و همچنين جهت نماسازي كاربرد فراوان داشته است.
يكي از پديده هاي هنري در معماري بي همتاي ايران، هنر گچ بري است كه در كاوش هاي باستان شناسي نمونه ها و نشانه هايي از رواج اين هنر در روزگار ساساني به دست آمده است. به طور كلي آثار گچ بري را در دوره هاي مختلف ايران مي توان مشاهده كرد. براي نمونه در دوره سلجوقي مسجد جامع ساوه و مسجد علويان در همدان، در دوره ايلخاني به بقعه بايزيد بسطامي در بسطام، در دوره تيموري به بقعه شيخ احمد جامي در تربت جام، در دوره صفويه به كاخ عالي قاپو در اصفهان، در دوره زنديه به عمارت كلاه فرنگي در شيراز و در دوره قاجار به كاخ گلستان در تهران مي توان اشاره نمود.
گچ از جمله مصالحی میباشد که در صنایع ساختمان سازی از اهمیت بخصوصی برخوردار میباشد و به علت ویژگی هایی که دارد از زمان های قدیم در امر ساخت مسکن مورد استفاده قرار گرفته است. در بسیاری از ساختمان های قدیمی مخصوصا ًدوران صوفیه که اغلب آنها در اصفهان موجود می باشند گچ نقش موثری داشته و گچ بریهای بسیار زیبائی از آن دوران باقی مانده است. گچ به علت خواص خود از اولین قدم در ایجاد یک بنا که پیاده کردن حدود زمین باشد و باصطلاح برای ریختن رنگ اطراف زمین مورد نیاز بوده و همچنین تا آخرین مراحل کاری که سفید کاری و نصب سنگ است باز هم گچ مورد نیاز است و حتی در نقاشی ساختمان هم از گچ استفاده می نمایند

مشخصات عمومی

عمومی

حداقل میزان سفارش
1
حداکثر میزان سفارش
100000
طول
50
عرض
30
ارتفاع
10
وزن
30
گروه ساختمانی
نازک کاری 
واحد
کیسه

مشخصات فنی

بارکد محصول
-
نوع محصول
گچ ساوه طلایی
تولید کننده
گچ ساوه
مبدا برند
ایران
حداقل زمان ارسال کالا (روز کاری)
1
وزن هر کیسه
30 کیلوگرم
مقاومت فشاری
8 نیوتن بر متر مربع
زمان گیرش اولیه
7-12 دقیقه
زمان گیرش نهایی
20-25 دقیقه

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نظری ثبت نشده است

یک نقد و بررسی بنویسید

نموادر تغییر قیمت