هایپرساز :: فروشگاه آنلاین مصالح ساختمانی

منو
هایپرساز :: فروشگاه آنلاین مصالح ساختمانی :: (کاشی سرامیک سرامزا مدل بریک تایم مات)

کاشی سرامیک سرامزا مدل بریک تایم مات

هر بسته هر بسته متشکل از 3 عدد سرامیک 100*50 در مجموع 1.5 مترمربع می‌باشد.
  • سرعت: 750 RPM
  • منبع تغزیه: برق
  • نوع باتری: لیتیوم
  • ولتاژ: 20 ولت
  • ظرفیت باتری: 2 ساعت
  • موجودی: موجود در انبار
  • برند: سرامزا
  • شناسه:
موجودی: موجود در انبار
1,455,000 ریال / بسته

کاربردها:
عموم سرامیک‌ها و مخصوصا پرسلان‌ها را می‌بینیم که برای هر دو مورد کف و دیوار استفاده می‌شوند. اما نمی‌توان از این نکته صرف نظر کرد که میزان اصطکاک بر روی کاشی‌های نصب شده روی زمین‌های بیشتر از کاشی‌های نصب شده روی دیوار می‌باشد، به همین خاطر این دو گروه را برای تولیدات کاشی و سرامیک از یکدیگر متمایز در نظر گرفته‌اند. که کاشی‌های مصرف کف ضخیم‌تر و محکم‌تر از کاشی های دیوار می‌باشند.

ویژگی‌ها:
- در انتهای فرایند تولید کاشی، یک لایه ترکیبات مایع محتوی شیشه را روی کاشی ریخته و آن را به داخل کوره می‌برند که به آن لعاب کاشی می‌گویند. در واقع لعاب کاشی موجب تخلخل‌های موجود در سطح کاشی شده و از انواع مات و نیمه مات و نیمه براق تا براق می‌تواند متفاوت باشد. لعاب مات کاشی کدر و فاقد درخشندگی است و نور را انعکاس نمی‌دهد  اما در عوض آلودگی‌های سطح را نیز به راحتی در معرض نمایش قرار نمی‌گذارد.
- ابعاد: 100*50 
- رکتیفای شده 
- دارای دو درجه کیفیت 

روش نصب و نگهداری:
برای محاسبه مقدار كاشی مورد نيازتان باید به مساحت كار، روش نصب كاشی و همچنين چيدمان و آرايش كاشی‌ها دقت کنید. به عنوان نمونه با توجه به نوع وسایز کاشی، بندهای بزرگ و نوع چیدن کاشی (آجری، جناقی، مولتی سایز، کلاسیک و ...) در مقدار کاشی مورد نياز تاثيرگذار باشد. ما توصیه می‌کنیم که در انتخاب سایز و نحوه چیدمان کاشی از روشی استفاده کنید که دارای حداقل برش کاشی باشد. پیشنهاد ما در این خصوص بازگشایی چند کارتن کاشی قبل از نصب و آزمایش روشهای مختلف قرارگیری قطعات کاشی کنار هم قبل از نصب است. این کار مثل یک پازل سرگرم کننده است در عین حال می‌توان چگونگی تکمیل نقوش در کاشی نیز اطلاع حاصل کرده، از تفاوت‌های احتمالی رنگ نیز مطلع شویم. همچنين به خاطر داشته باشيد كه حتی در بهترين دسته بندی و سورتينگ كاشی ممكن است درصد كمی خطای ناشی از عملکرد اپراتور مشاهده شود، لذا اگر سطح نصب به نحوی است که اشکالات احتمالی را نشان می‌دهد پيشنهاد می‌كنيم حداكثر تا 5% متراژ كل برای انتخاب بهترين چیدمان قطعات كاشی بیشتر در نظر بگيريد. مثلا نصب كاشی به شكل های شطرنجی، اريب و يا استفاده همزمان از دو طرح مختلف و ایجاد قاب و حاشيه معمولا ضایعات بيشتری نسبت به مدل چيدمان ساده دارد. توصيه می‌شود به طور كلی بسته به شرايط طرح و فضا و زيبايی كه انتظار داريد 5% الي 10% متراژ كل كاشی را بيشتر در نظر بگيريد تا اگر در آینده تصمیم به تغییر و یا توسعه محل کاشی کاری شده را داشتید، مجدد از همان كاشی موجود داشته باشيد در هنگام خريد به اطلاعات نوشته شده روی جعبه كاشی توجه فرمایید. این اطلاعات شامل کد سورتر، کد رنگ و کد بچ تولیدی است که ما را در ردیابی اطلاعات محصول شما و تسریع در خدمات پس از فروش کمک و یاری می‌کند. اين اطلاعات را در محل مناسبی ثبت نماييد مثلا می‌توانيد روی يك كاشی نمونه و در محل مناسبی اين اطلاعات را بچسبانيد. اين اطلاعات (كه شامل اعداد و حروف می‌باشد) شناسنامه توليدی كاشی‌های خریداری شده توسط شما بوده و به نماینده فروش كمك می‌كند تا در خریدهای بعدی، شبیه‌ترين محصول به كاشی كار شده را در اختيار شما بگذارد.   
براي نصب صحيح كاشی چه باید کرد؟
اخذ بهترين نتيجه، زيبایی و ماندگاری كاشی، از همه مهمتر حسن سلیقه شما در انتخاب کاشی با عملیات نصب استادانه تکمیل می‌شود. در همين راستا به ملاحظات نصب كاشی بايد توجه ويژه‌ای داشت تا نتيجه كار بی‌نظیر باشد. زيبا ترين كاشی اگر بد نصب شود جلوه خود را از دست خواهد داد و بر عكس يك كاشی معمولی در دست استادكار ماهر و دانا، چون جواهری بر كف و ديوار منازل شما خواهد درخشيد. بدين منظور ضروری است مراحل ذيل نيز انجام شود:
طی فرایند نصب هميشه درزهای انبساطی در تمام جهات در نظر بگيريد. فاصله اين درزها باید در حدود 4-5 میلی‌متر باشد. اين مورد نه تنها براي كاشی‌ها كه حتی برای زير‌سازی محل كاشی كاری هم بايد مورد توجه قرار بگيرد. برای زیبایی درز انبساط، توصیه می‌شود که بین کاشی‌ها نیز بند یا فاصله بگذارید. بیشتر استادکاران به بهانه‌های واهی و برای بالا بردن سرعت نصب از قرار دادن بعلاوه یا صلیب‌های پلاستیکی (که به همین منظور و با قیمت بسیار نازلی در فروشگاه‌های لوازم ساختمانی موجود است) طفره رفته و کلیه عیوب ناشی از بی‌دقتی در نصب را به نامرغوب بودن نوع کاشی نسبت میدادند. استفاده از صلیب پلاستیکی در نصب، علاوه بر زیبایی کار سبب افزایش طول عمر کاشی (هر نوعی از انواع کاشی از هر شرکت تولید کننده) نیز می‌شود.
 بندها و درزها بهتر است با استفاده از مواد با قابلیت انعطاف از قبيل مواد با پایه سيليكون پرشود و استفاده از ملات خاك سنگ يا سيمان به هيچ وجه برای خانم‌های با سلیقه که همیشه از خروج گرد سفید رنگ از بین بند ها هنگام شست و شو ناراضی هستند، توصيه نمي شود.
اگر در كف از مواد و مصالح متفاوتی استفاده می‌نماييد لازم است بين مصالح مختلف درز جداسازی در نظر گرفته و اجرا شود. لايه‌هايی از قبيل لايه‌های لغزنده، ضد آب و یا هر لایه ديگری كه رفتاری متفاوت با يكديگر و یا بافت زیرسازی کاشی داشته باشند در دراز مدت سبب ترک خوردن و یا لق شدن کاشی می‌شود. 
روش خاصی برای نظافت و نگهداری كاشی وجود دارد؟
طول عمر سطوح كاشی شده، علاوه بر كيفيت خود كاشی، به كيفيت نصب و نگهداری صحيح كاشي نیز بستگي دارد. پس از نصب با یک مجموعه یکپارچه از دکور سر و کار داریم. این مجموعه تمام سطوحی كه از كاشی و بندها تشكيل شده را در بر می‌گيرد. بعد از نصب كاشی‌ها برای رفع آثار باقی مانده چسب يا ملات كه در كاشی كاری مورد استفاده قرار می‌گيرد از مواد اسيدی رقيق در آب استفاده نماييد كه درصدهای غلظت آن روی بسته بندی موجود در بازار ذكر شده است.در صورت لزوم اين كار مكررا انجام شود تا تمام آثار ناخواسته به جای مانده روی كاشی محو شود. مطمئن شويد پس از نظافت، مجددا سطح را با آب كاملا تميز نماييد زيرا در دراز مدت بقايای مواد اسيدی برای كاشی و بند مضر است. همچنين استفاده از مواد پاک کننده حاوی ساینده (سیلیس) و یا شيوه‌های نظافت مکانیکی بر مبنای سايش سطح، می‌تواند باعث خراشیده شدن سطح لعاب یا پولیش كاشی شود. به همین منظور و برای عمر بیشتر محصولات، تقاضا می‌کنیم از مواد و ماشین آلات ساب، پولیش و مواد شوینده حاوی ساینده مثل پودر رخشا، در هیچ صورتی و به هیچ عنوان استفاده نكنيد.
برای پاك كردن چربی‌های روی كاشی هميشه از شوينده‌های باز يا خنثی كه به راحتی در بازار قابل تهيه است استفاده نماييد. توصيه می‌كنيم به منظور اجتناب از سايش كاشی و از بین رفتن برق سطحی آن (كه به خاطر وجود ذرات سنگ و شن در میان شیارهای کف کفش و تردد ايجاد می‌شود) توصيه می‌كنيم از پادری مناسب استفاده نماييد تا به اين وسيله و با پاک کردن این ذرات هميشه بتوانید شاهد براقی و تلالو کاشی بوده، سطح كاشی را به سادگی نظافت نمایید. هرگز از مواد واكسي يا روغنی برای نظافت يا جلای كاشی استفاده نكنيد، زيرا به خاطر ميزان جذب خيلی پايين كه از خواص انواع كاشی‌های پرسلانی است چربی‌ها سطح نازكی روی كاشی تشكيل داده كه باعث می‌شود گرد و غبار به راحتی روی سطح كاشی تجمع نمايد. برای نظافت كاشی از ابزار ساينده استفاده نكنيد زيرا باعث ايجاد خراش ميكروسكوپی كاشی به خصوص در كاشی صيقلی می‌شود. به منظور حفظ هميشگی درخشندگی كاشی سطوح صيقلی بهتر است يك پادری نمدی سايز بزرگ در ورودی آن محل پهن شود تا دانه‌های شن و غبار كفش افراد در آن گرفته شود. در محل هايی كه تردد زيادی دارند نصب يك پادری تا 80% ذرات و غبار را می‌گيرد.
نگهداری كاشی همچنين بستگی به محل نصب كاشی دارد، مثلا وقتی كه در مناطق مرطوب از كاشی استفاده می‌شود برای جلوگيری از رشد سيستم‌های گياهی در زير و احتمالا روی سطح كف كاشی بهتر است از آب خالص استفاده نشود. در نظافت كاشی ديوارها در صورتی كه از نصب خشك استفاده شده است توجه نماييد كه فشار ناگهانی آب به زير سازی نصب كاشی صدمه‌ای نزند. همچنین لازم است كه تمايزی بين الگوی تميز كردن پس از نصب و الگوی تميز كردن روزمره داشته باشيم. در الگوی تميز كردن پس از نصب بعد از اين كه كاشی‌ها را برای جلوگيری از صدمه به درزها مرطوب نموديد توسط محلول اسيدی نظافت انجام شود، درحالیکه در الگوی روزمره استفاده از شوينده‌های برطرف كننده چربی و از نوع معمولی كفايت می‌كند.
 
استاندارد:
مبحث ۵ مقررات ملی ساختمان فصل ۸ صفحه ۵۱-۵۷ سال ۹۶

تاریخچه شرکت:
برند سرامزا به مدد 11 سال همراهی مشتریان ارزشمند خود و تجارب موفق در عرضه محصولات ماشی و سرامیک توانسته سهم بسزایی از بازار محصولات لاکچری این صنعت را کسب نماید.
زمینه اصلی فعالیت برند سرامزا طراحی، تولید و عرضه محصولات کاشی‌های دیوار، سرامیک‌های کف، کاشی‌های پرسلانی لعابدار و محصولات گرانیتی در سایزهای مختلف می‌باشد. 
کارشناسان طراحی و فروش سرامزا با مطالعات دقیق بازار مصرف و شناخت فنی از آخرین دستاورهای طراحی و تولید صنعت کاشی و سرامیک ،توجه ویژه ای به ارائه طرح‌ها و ابعادی دارند که پاسخگوی سلیقه‌های متنوع مصرف کنندگان نهایی باشد.
برند سرامزا با بهره گیری از نیروهای کارآمد و مجرب خود توانایی تولید انواع محصولات در کارخانجات کاشی الوند ،آپادانا سرام ،کاشی پارس و کاشی حافظ را دارا می باشد.
انبارهای دپو محصولات سرامزا ازحیث نزدیک بودن به بازارهای مصرف داخلی دارای موقعیتی استثنایی برای مصرف کنندگان می‌باشد. 

مشخصات عمومی

عمومی

حداقل میزان سفارش
1
حداکثر میزان سفارش
100000
گروه ساختمانی
نازک کاری 
واحد
بسته

مشخصات فنی

بارکد محصول
-
نوع محصول
کاشی سرامیک
تولید کننده
الوند
مبدا برند
ایران
نوع لعاب
مات
ابعاد (cm)
100*50
حداقل زمان ارسال کالا (روز کاری)
1
رنگ
طوسی روشن
کیفیت
درجه 1

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نظری ثبت نشده است

یک نقد و بررسی بنویسید

پخش ویدئو

نموادر تغییر قیمت