هایپرساز :: متجر مواد بناء على الإنترنت

قائمة
هایبر :: الموقع الرسمي الهایبرساز :: (کاشی دیواری دکوری الوند مدل اراد تک گل براق)

کاشی دیواری دکوری الوند مدل اراد تک گل براق

ابعاد: 90*30 - رکتیفای شده - دارای دو تیپ - نوع لعاب: براق
  • سرعت: 750 RPM
  • منبع تغزیه: برق
  • نوع باتری: لیتیوم
  • ولتاژ: 20 ولت
  • ظرفیت باتری: 2 ساعت
  • المخزون : موجود في المستودع
  • العلامة التجارية : الوند
  • هوية شخصية :
المخزون : موجود في المستودع
1,045,000 درهم / عدد

وصف المنتج الكامل

کاربردها:                                                                                                                                          
بر روی انواع تولید کاشی که به عنوان پوشش دیوار در فضاهای داخلی یا خارجی مورد استفاده قرار می گیرند، علامت مصرف دیوار درج می شود. کاشی های دیواری به نسبت کاشی های کف نازک تر بوده و قدرت جذب آب آنها نیز بیشتر می باشد. بعضی از انواع کاشی ها مانند پرسلان نیز قابل استفاده بر روی دیوار فضاهای خارجی (مثل نمای ساختمان) می باشند.
 

روش نصب و نگهداری:
براي محاسبه مقدار كاشي مورد نيازتان باید به مساحت كار، روش نصب كاشي و همچنين چيدمان و آرايش كاشي ها دقت کنید. به عنوان نمونه با توجه به نوع وسایز کاشی، بندهاي بزرگ و نوع چیدن کاشی (آجری، جناقی، مولتی سایز، کلاسیک و ...) در مقدار کاشی مورد نياز تاثيرگذار باشد. ما توصیه میکنیم که در انتخاب سایز و نحوه چیدمان کاشی از روشی استفاده کنید که دارای حداقل برش کاشی باشد. پیشنهاد ما در این خصوص بازگشایی چند کارتن کاشی قبل از نصب و آزمایش روشهای مختلف قرارگیری قطعات کاشی کنار هم قبل از نصب است. این کار مثل یک پازل سرگرم کننده است در عین حال میتوان چگونگی تکمیل نقوش در کاشی نیز اطلاع حاصل کرده، از تفاوتهای احتمالی رنگ نیز مطلع شویم. همچنين به خاطر داشته باشيد كه حتي در بهترين دسته بندي و سورتينگ كاشي ممكن است درصد كمي خطاي ناشی از عملکرد اپراتور مشاهده شود، لذا اگر سطح نصب به نحوی است که اشکالات احتمالی را نشان میدهد پيشنهاد ميكنيم حداكثر تا 5% متراژ كل براي انتخاب بهترين چیدمان قطعات كاشي بیشتر در نظر بگيريد. مثلا نصب كاشي به شكل هاي شطرنجي، اريب و يا استفاده همزمان از دو طرح مختلف و ایجاد قاب و حاشيه معمولا ضایعات بيشتري نسبت به مدل چيدمان ساده دارد. توصيه مي شود به طور كلي بسته به شرايط طرح و فضا و زيبايي كه انتظار داريد 5% الي 10% متراژ كل كاشي را بيشتر در نظر بگيريد تا اگر در آینده تصمیم به تغییر و یا توسعه محل کاشی کاری شده را داشتید، مجدد از همان كاشي موجود داشته باشيد در هنگام خريد به اطلاعات نوشته شده روي جعبه كاشي توجه فرمائيد. این اطلاعات شامل کد سورتر، کد رنگ و کد بچ تولیدی است که ما را در ردیابی اطلاعات محصول شما و تسریع در خدمات پس از فروش کمک و یاری میکند. اين اطلاعات را در محل مناسبي ثبت نماييد مثلا ميتوانيد روي يك كاشي نمونه و در محل مناسبي اين اطلاعات را بچسبانيد. اين اطلاعات (كه شامل اعداد و حروف ميباشد) شناسنامه توليدی كاشي های خریداری شده توسط شما بوده و به نماینده فروش كمك ميكند تا در خریدهای بعدی، شبیه ترين محصول به كاشي كار شده را در اختيار شما بگذارد.   
براي نصب صحيح كاشي چه باید کرد ؟
اخذ بهترين نتيجه، زيبايي و ماندگاري كاشي، از همه مهمتر حسن سلیقه شما در انتخاب کاشی با عملیات نصب استادانه تکمیل میشود. در همين راستا به ملاحظات نصب كاشي بايد توجه ويژه اي داشت تا نتيجه كار بی نظیر باشد. زيبا ترين كاشي اگر بد نصب شود جلوه خود را از دست خواهد داد و بر عكس يك كاشي معمولي در دست استادكار ماهر و دانا، چون جواهري بر كف و ديوار منازل شما خواهد درخشيد. بدين منظور ضروري است مراحل ذيل نيز انجام شود:
طی فرایند نصب هميشه درزهاي انبساطي در تمام جهات در نظر بگيريد. فاصله اين درزها باید در حدود 4-5 میلیمتر باشد. اين مورد نه تنها براي كاشيها كه حتي براي زير سازي محل كاشي كاري هم بايد مورد توجه قرار بگيرد. برای زیبایی درز انبساط، توصیه میشود که بین کاشیها نیز بند یا فاصله بگذارید. بیشتر استادکاران به بهانه های واهی و برای بالا بردن سرعت نصب از قرار دادن بعلاوه یا صلیبهای پلاستیکی (که به همین منظور و با قیمت بسیار نازلی در فروشگاه های لوازم ساختمانی موجود است) طفره رفته و کلیه عیوب ناشی از بی دقتی در نصب را به نامرغوب بودن نوع کاشی نسبت میدهند. استفاده از صلیب پلاستیکی در نصب، علاوه بر زیبایی کار سبب افزایش طول عمر کاشی (هر نوعی از انواع کاشی از هر شرکت تولید کننده) نیز میشود.
 بندها و درزها بهتر است با استفاده از مواد با قابلیت انعطاف از قبيل مواد با پایه سيليكون پرشود و استفاده از ملات خاك سنگ يا سيمان به هيچ وجه برای خانم های با سلیقه که همیشه از خروج گرد سفید رنگ از بین بند ها هنگام شست و شو ناراضی هستند، توصيه نمي شود.
اگر در كف از مواد و مصالح متفاوتي استفاده مي نماييد لازم است بين مصالح مختلف درز جداسازي در نظر گرفته و اجرا شود. لايه هايي از قبيل لايه های لغزنده، ضد آب و یا هر لایه ديگري كه رفتاري متفاوت با يكديگر و یا بافت زیر سازی کاشی داشته باشند در دراز مدت سبب ترک خوردن و یا لق شدن کاشی میشود. 
روش خاصی برای نظافت و نگهداري كاشي وجود دارد ؟
طول عمر سطوح كاشي شده، علاوه بر كيفيت خود كاشي، به كيفيت نصب و نگهداري صحيح كاشي نیز بستگي دارد. پس از نصب با یک مجموعه یکپارچه از دکور سر و کار داریم. این مجموعه تمام سطوحي كه از كاشي و بندها تشكيل شده را در بر ميگيرد. بعد از نصب كاشيها براي رفع آثار باقي مانده چسب يا ملات كه در كاشي كاري مورد استفاده قرار ميگيرد از مواد اسيدي رقيق در آب استفاده نماييد كه درصدهاي غلظت آن روي بسته بندي موجود در بازار ذكر شده است.در صورت لزوم اين كار مكررا انجام شود تا تمام آثار ناخواسته به جاي مانده روي كاشي محو شود. مطمئن شويد پس از نظافت، مجددا سطح را با آب كاملا تميز نماييد زيرا در دراز مدت بقاياي مواد اسيدي براي كاشي و بند مضر است. همچنين استفاده از مواد پاک کننده حاوی ساینده (سیلیس) و یا شيوه هاي نظافت مکانیکی بر مبنای سايش سطح، ميتواند باعث خراشیده شدن سطح لعاب یا پولیش كاشي شود. به همین منظور و برای عمر بیشتر محصولات، تقاضا میکینم از مواد و ماشین آلات ساب، پولیش و مواد شوینده حاوی ساینده مثل پودر رخشا، در هیچ صورتی و به هیچ عنوان استفاده نكنيد.
براي پاك كردن چربي هاي روي كاشي هميشه از شوينده هاي باز يا خنثي كه به راحتي در بازار قابل تهيه است استفاده نماييد. توصيه مي كنيم به منظور اجتناب از سايش كاشي و از بین رفتن برق سطحی آن (كه به خاطر وجود ذرات سنگ و شن در میان شیار های کف کفش و تردد ايجاد ميشود) توصيه ميكنيم از پادري مناسب استفاده نماييد تا به اين وسيله و با پاک کردن این ذرات هميشه بتوانید شاهد براقی و تلالو کاشی بوده، سطح كاشي را به سادگي نظافت نمایید. هرگز از مواد واكسي يا روغني براي نظافت يا جلاي كاشي استفاده نكنيد، زيرا به خاطر ميزان جذب خيلي پايين كه از خواص انواع كاشي های پرسلاني است چربي ها سطح نازكي روي كاشي تشكيل داده كه باعث مي شود گرد و غبار به راحتي روي سطح كاشي تجمع نمايد. براي نظافت كاشي از ابزار ساينده استفاده نكنيد زيرا باعث ايجاد خراش ميكروسكوپي كاشي به خصوص در كاشي صيقلي مي شود. به منظور حفظ هميشگي درخشندگي كاشي سطوح صيقلي بهتر است يك پادري نمدي سايز بزرگ در ورودي آن محل پهن شود تا دانه هاي شن و غبار كفش افراد در آن گرفته شود. در محل هايي كه تردد زيادي دارند نصب يك پادري تا 80% ذرات و غبار را مي گيرد.
نگهداري كاشي همچنين بستگي به محل نصب كاشي دارد، مثلا وقتي كه در مناطق مرطوب از كاشي استفاده مي شود براي جلوگيري از رشد سيستم هاي گياهي در زير و احتمالا روي سطح كف كاشي بهتر است از آب خالص استفاده نشود. در نظافت كاشي ديوارها در صورتي كه از نصب خشك استفاده شده است توجه نماييد كه فشار ناگهاني آب به زير سازي نصب كاشي صدمه اي نزند. همچنین لازم است كه تمايزي بين الگوي تميز كردن پس از نصب و الگوي تميز كردن روزمره داشته باشيم. در الگوي تميز كردن پس از نصب بعد از اين كه كاشيها را براي جلوگيري از صدمه به درزها مرطوب نموديد توسط محلول اسيدي نظافت انجام شود، درحالیکه در الگوي روزمره استفاده از شوينده هاي برطرف كننده چربي و از نوع معمولي كفايت مي كند.

استاندارد:
مبحث ۵ مقررات ملی ساختمان فصل ۸ صفحه ۵۱-۵۷ سال ۹۶

تاریخچه شرکت:
شرکت صنایع کاشی وسرامیک الوند طی دو دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید محصولات سرامیکی، هم اکنون با استفاده از پیشرفته ترین کنولوژی روز جهانی کاشی های دیوار، سرامیک های کف و محصولات گرانیتی )پرسلانی( را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نماید.این شرکت با بهره گیری از نیروهای کارآمد و مجرب خود، توانایی تولید سالانه بالغ بر دوازده میلیون متر مربع انواع محصول در سه کارخانه را دارا می باشد و تاکنون محصولات تولیدی را تحت گواهینامه های کیفی ذیل تولید نموده است:
لوح طلایی استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران
گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت مبتنی بر ایزو 9002
تندیس طلایی تعهد به کیفیت از مدیریت کیفیت فراگیر ژنو
تندیس طلایی کیفیت از کشور فرانسه
گواهینامه استاندارد کیفی  EN159  اروپا
گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت مبتنی2000 ISO 9001-
گواهینامه نظام مدیریت یکپارچه IMS (شامل: OHSAS18001،ISO14001،ISO9001)
اخذ گواهینامه تعهد به تعالی سازمانی بر مبنای” نظام مدیریت کیفیت بهره وری( EFQM)
همکار و مورد تائید موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی در کنترل کیفیت محصولات تولیدی صنایع کاشی و سرامیک کشور
اخذ گواهينامه فني از مركزتحقيقات ساختمان ومسكن مبني بر صدورمجوز جايگزيني محصولات پرسلاني الوند به جاي سنگ طبيعي درنماي ساختمان ها

 

المواصفات العامة

جنرال لواء

أقل كمية ممكن طلبها
1
كمية الطلب القصوى
100000
الطول
90
عرض
30
ارتفاع
1
مجموعات البناء
نازک کاری 
الوحدة
عدد

المواصفات الفنية

الرمز الشريطي
-

المراجعات

لم يتم تسجيل أي تعليق

أكتب مراجعة

پخش ویدیو
این محصول تغییر قیمتی ندارد