هایپرساز :: فروشگاه آنلاین مصالح ساختمانی

منو

فیلتر ها

ریال - ریال
22 محصول
​​​​​​​سیستم همتراز کننده کاشی برای نصب کاملا حرفه ایی و یک پارچه کاشی و سنگ تهیه شده است. با این سیستم شما کاملا اطمینان پیدا میکنید که لبه به لبه کاشی در یک سطح تراز و فاصله تمام کاشی ها یکسان باشند.
این سیستم برای نصب کاملا حرفه ایی و یک پارچه کاشی و سنگ تهیه شده است و در بسته های 100 عددی ارائه به فروش میرسد.
تعداد در کیسه 2000 - فاصله نگهدارهای گرد حالت ارتجایی و انعطاف پذیری بالایی را دارا می باشد میلگرد را در مرکز خودکاملا قفل نموده و پوشش بتنی مناسب و مطمئنی را در حد فاصله میلگرد های کمرکش و قالب های دیوار و ستون ایجاد می نماید.
تعداد در هر کیسه 2000 عدد - مصرف این کالا برای دال های کامپوزیت,قطعات پیش ساخته بتنی و کف سازی هایی که با میلگرد های سبک بافته شده است.
تعداد در هر کیسه 1000 عدد - فاصله نگهدارهای سوپر گریپ برای شبکه هایی مانند فونداسیون,پوتر و کف سازی ها استفاده میشود.این فاصله نگه دار دارای قفلگاه بسیار قوی میباشد ,
تعداد در هر کیسه 500 عدد - مجموع این فاصله نگهدار ها در شبکه میلگردهای سنگینی که مانند فونداسیون های رادیه,فونداسیونهای نواری و شناژها,پوترها,دال ها و کف سازی ها با میلگردهای پر تراکم و سنگین کار میشوند,مورد استفاده قرار میگیرد
قطعه رویه - فاصله نگه دار لوله پی وی سی به عنوان یک سیستم چند شبکه و چنذ طبقه برای عبور انواع کابل های زیر زمینی مانند کابل های مخابرات و غیره مورد استفاده قرار میگیرد.
تعداد در کیسه 400 عدد -جهت پوشش میلگرد انکراژ و تحکیم خاک مورد استفاده قرار میگیرد.
تعداد در کیسه 50 عدد - از جنس مواد پلاستیکی و پلیمر های صنعتی با خاصیت آنتی اسیدی ساخته شده است - نفوذ پذیری آب را از سطح خارجی و داخلی میان بلت آب بند، کاملا قطع می سازد.
تعداد در کیسه 25 عدد - ایجاد فاصله پوششی بتن در قفسه‌های شمع درجا این فاصله نگهدارها در دو نوع O و V با اندازه‌های 75 و 100 میلیمتر پوشش بتنی طراحی وساخته شده است .
تعداد در کیسه 100 عدد - غلاف دو سر مخروط به قطر 25 میلیمتربرای ایجاد و تثبیت فاصله بین دو قالب و به منظور عبور بلت به قطر 16 تا 18 میلیمتر درعملیات قالب بندی مورداستفاده قرار می گیرد
تعداد در کیسه: 200 عدد - کلاهک‌های زرد امن پلاستیکی، بر روی آرماتورهای انتظار، محیط را برای کارگران ایمن نموده است.
تعداد در کیسه: 2000 عدد - با قرار دادن کلاهک های امن، که به رنگ شبرنگ هستند، بر سر میله های انتظار، محیط امنی برای کارگران، تکنیسین ها و مهندسین پروژه های عمرانی ایجاد می نمایند.
این فاصله نگهدار برای گمانه هایی که توسط مجموعه ای از استرند نیلینگ استفاده میشوند به کار میرود.
تعداد در کیسه: 50 عدد - از ایفل به عنوان یک اسپیسر می توان نام برد که فاصله ی ثابتی بین نشیمنگاه میلگرد ایجاد کرده و در طرف دیگر آن بسته به طراحی می تواند متغیر باشد.
تعداد در کیسه: 100 عدد - این قطعه برای ایجاد پوشش بتن در دال های دو شبکه مورد استفاده قرار می گیرد که به دو بخش تقسیم می شود که بخش اول با ارتفاع ثابت و بخش دوم با فاصله های متغیر است .
تعداد در کیسه: 1000عدد - دو عدد مخروط ناقص به ارتفاع 40 میلیتر برای عبور بلت فلزی 16 تا 18 میلیمتر طراحی و ساخته شده است که شیره بتن را در داخل قالب حبس میکند ومانع خروج شیره بتن از محل سوراخ عبور بلت از قالب میشود.
تعداد در کیسه: 2000 عدد - فاصله نگهدار فوم برای حفظ پوشش میلگردهای حرارتی که در سقف های تیرچه بلوک سبک (بابلوک های فوم پلی استایرن) برای جلوگیری از چسبیدن حتی فرو رفتن میلگرد در فوم پلی استایرن ، استفاده می شود.
تعداد در کیسه: 2000 عدد - به منظور جلوگیری از خروج شیره بتن از قالبهای فلزی ویا چوبی مخروط ناقص را در دو سر لوله های PVCفشار قوی که برای عبور بلت های فلزی از آن استفاده می شود، قرار می دهیم .
تعداد در کیسه:250 عدد - این قطعه برای حفظ فاصله ی سنگها یا موزاییک ها و سرامیک های مقاوم از سطح زمین به ارتفاع 14 میلیمتر و تامین فاصله ی 3/5 میلیمتر از یکدیگر برای ایجاد بند ها مورد استفاده قرار می گیرد.
0 نقد و بررسی
ابزاری مناسب جهت جلوگیری از خروج بتن و شیره بتن از در پوش بلت.
موجودی: استعلام
- ریال / عدد
0 نقد و بررسی
ابزاری مناسب برای ایجاد پخ در کنج قالب‌های فلزی یا چوبی.
موجودی: استعلام
- ریال / شاخه