هایپرساز :: فروشگاه آنلاین مصالح ساختمانی :: (بوشن ساده پرسی ماه پایپ)

بوشن ساده پرسی ماه پایپ

اتصالات پنج لایه پرسی - تعداد در کارتن: 64 عدد - سایز: 32*32

برند :

ماه پایپ

موجود در انبار

this slowpoke moves    فروش به صورت بسته شامل 64 عدد

this slowpoke moves    ارسال این کالا از انبار رباط‌ کریم، شهرک صنعتی پاسارگاد می‌باشد

this slowpoke moves    درخواست عودت کالا و یا مرجوع کردن کالاها به دلیل انصراف از خرید تنها در صورت پلمپ بودن کالا (کالا نباید باز شده باشد ) امکانپذیر است

ویژگی ها :

 • سایز بوشن: 32*32

 • تولید کننده: ماه پایپ

 • نوع محصول: اتصالات پنج لایه

 • مبدا برند: ایران

 • حداقل زمان ارسال کالا در تهران (روز کاری): 2 روز کاری

 • موارد بیشتر
 • 3,474,323ریال / عدد

 • مبلغ فوق با احتساب ارزش افزوده می باشد
 • گارانتی: 120 ماه

 • تامین کننده : شرکت آسیا صنعت ادیبان

کاربردها:
کاربرد گسترده این اتصالات را در لوله‌کشی آب آشامیدنی (آب سرد و گرم)، موتور خانه و نصب سیستم‌های گرمایشی وسرمایشی، لوله‌کشی‌های مربوط به استخر و سونا و جکوزی، سیستم‌های منحصر‌به‌فرد گرمایش از کف و مصارف صنعتی، به ارمغان آورده است.

ویژگی اتصالات پرسی:
آب‌بندی اتصالات پرسی-فشاری سیستم لوله پنج لایه به این صورت حاصل می‌‌شود که یک اتصال بوشی شکل خرطومی در درون لوله قرار می‌گیرد و از بیرون توسط یک ابزار فشاری پرس می‌شود در حالی که در اتصالات پیچ و مهره‌ای یک مهره بر روی یک رینگ فلزی بسته می‌شود. در هر دو روش اتصال دهنده‌ی خرطومی که در موقع نصب بر روی لوله قرار می‌گیرد، به نحوی شکل داده می‌شود که یک آب‌بندی کاملاً حرفه‌ای را بین اجزایی که پرس می‌شوند ایجاد کند و از هر گونه نشتی جلوگیری کند.
پروفیل اتصال خرطومی به نحوی است که امکان نصب یک اورینگ بر روی آن وجود دارد که می‌تواند آب‌بندی هیدرولیکی اتصال را بهبود بخشد. برای جلوگیری از حوادث خطرناک ناشی از واکنش‌های الکتروشیمیایی  بین اجزای فلزی اتصالات و لوله به دلیل هر گونه اتصال، یک اورینگ فاصله انداز در پایه‌ی در خرطومی اتصال در برابر جایی که لوله به آن تکیه دارد نصب شده است. این اورینگ‌ها هم‌چنین باعث یک اطمینان اولیه از قرارگیری و نصب صحیح بوش‌های فلزی در نوع اتصال فشاری لوله‌های PEX-AL-PEX می‌گردد.
اتصالات لوله پنج لایه از آلیاژ برنج ساخته می‌شود و حلقه بست لوله از ویژگی‌های یک صفحه نیکلی برخوردار است. در هنگام حذف اتصال فشاری و جهت ایجاد اتصال مجدد، به این نکته توجه داشته باشید که لوله به درستی در درون بوش قرار گیرد و هم‌چنین اطمینان حاصل کنید که اورینگ به درستی در روی مقطع لوله قرار گرفته باشد سپس سایر عملیات لوله کشی را انجام دهید.
مقاومت به حرارت و تنش‌های مکانیکی باعث می‌شود که لوله‌های پنج لایه قابلیت انتقال سیالات پرفشار سرد و داغ در حالت کلی و برای زمان طولانی را داشته باشند.
- اتصالات پرسی:
این نام‌گذاری به این علت انجام گرفته که در این نوع اتصال، حلقه‌ای بر روی لوله قرار گرفته و توسط وسیله مخصوصی بر لوله  فشرده (پرس) می‌گردد، به این ترتیب آج‌های اتصال در گوشت درونی لوله فرو رفته و به کمک اورینگ‌هایی که در کنار این آج‌ها قرار دارد، ارتباط به وجود آمده را آب‌بندی می‌کند و از نشتي آب جلوگیری به عمل می آورد. اتصال پرسی از چهار جزء متفاوت تشکیل شده است.
- بدنه اتصال پرسی:
بدنه اتصال از جنس برنج می‌باشد که جهت مقاوم‌سازی و زیباسازی توسط آلیاژ نیکل آبکاری شده است. بر روی بدنه اتصال آرم شرکت، سایز آن و علامت استاندارد حک شده و در قسمت سر شلنگي هر اتصال دنده‌هايي به صورت معكوس جهت نگهداری لوله در جای خود تراشيده شده است.
* برنج:
آلیاژی است که از مس و روی تشکیل شده است که در برابر اکسیدشدن مقاوم بوده و به علت انعطاف‌پذیری توان مقاومت در برابر فشارهای جانبی مانند فشار عبور آب و فشارهایی که در اثر پنهان‌سازی درون مصالح ساختمانی بر آن وارد می شود را دارا است.
* نیکل:
آلیاژی است به رنگ نقره‌ای‌ و به خوبی‌ جلا می‌گیرد. این فلز به علت انعطاف‌پذیری و دوام زیاد در برابر اکسیدشدن برای آبکاری و روکش فلزات دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.
بدنه اتصالات پرسي با توجه به اينكه توسط پيشرفته ترين تجهيزات تراش (CNC) توليد مي‌شود داراي كم‌ترين ميزان تلورانس ابعادي مي‌باشد. 
- اورینگ‌های اتصال پرسی:
در اتصالات پرسی به منظور جلوگیری از نفوذپذیری آب علاوه بر فشرده‌شدن عاج‌های بدنه اتصال در گوشت درونی لوله، در هر انشعاب از دو اورینگ نیز استفاده می‌شود. این اورینگ‌ها از ممتاز‌ترین اورینگ‌های مهندسي بوده که در فاصله مشخص از یکدیگر در میان دنده‌ها قرار گرفته اند. این اورینگ‌ها مقاومت گرمایی بالایی دارند و به سادگی‌ دچار خشکی و شکنندگی نمی‌شوند.
- حلقه استیل اتصال پرسی:
قسمت سوم یک اتصال پرسی حلقه‌ای از جنس استیل ضد زنگ (Stainless Steel) می‌باشد. که وقتی‌ بدنه اتصال در درون لوله قرارمی‌گیرد این حلقه بر روی لوله قرار گرفته و عملاً لوله در میان حلقه استیلی و بدنه برنجی مهار می‌شود. بر روی این حلقه از جنس استیل سوراخ‌هایی تعبيه شده که لوله به محض جا افتادن در جای خود از آن سوراخ‌ها قابل رویت بوده  و آماده برای فشرده شدن حلقه بر روی آن می‌باشد.      
- فلز استیل:
100% در مقابل زنگ زدگی مقاوم بوده و دارای استحکام قابل ملاحظه ای است. که به محض فشرده شدن بر روی لوله به هیچ عنوان قابل برگشت نمی‌باشد.
- نوع نصب اتصالات پرسي:
با توجه به توضیحات درباره مشخصات اتصالات پرسی شایان ذکر است نصب این اتصالات به سادگی هر چه تمام تر انجام می‌گیرد. به این صورت که ابتدا لوله کالیبر شده وارد سرشلنگي شده و در داخل حلقه استیل قرار گرفته و پس از رویت از سوراخ‌های حلقه استیل توسط دستگاه پرس حلقه استیل بر روی لوله فشرده (پرس) شده و نصب به صورت کامل انجام می‌شود.
- سرعت نصب اتصالات پرسي:
نصب به شیوه ارائه شده بسیار ساده و با سرعت قابل ملاحظه‌ای انجام می‌گیرد، به همین علت یکی‌ از مزایای استفاده از این اتصالات پرسی سرعت اجرای بالای آن می‌باشد، به طوری که نصب لوله های پنج لایه با این اتصالات در قیاس با اجرای گونه‌های دیگر (سیستم‌های سنتی‌) حدود 10 برابر سریع‌تر می‌باشد.

تاریخچه شرکت:
شرکت نصر بسپار سپاهان (سهامی خاص) در سال 1377 در اصفهان، دارای پروانه بهره‌برداری به شماره 1329633/34450/104 صنایع و معادن و شماره ثبت 032644در زمینه تولید لوله و اتصالات پلی پروپیلن با نام تجاری ان پی اس (NPS) بنیان‌گذاری شده است. در حال حاضر تولیدات این شرکت شامل لوله و اتصالات پلیمری از سایز 20 تا 75 میلی‌متر و لوله‌های پنج لایه از سایز 16 تا 32 می‌باشد.
مواد اولیه لوله و اتصالات ان پی اس، از نوع پلی پروپیلن می‌باشد که یک نوع پلیمر با چگالی بالا است. مناسب‌ترین ماده اولیه جهت تولید و ساخت لوله‌های آب آشامیدنی (سرد و گرم) پلی پروپیلن از نوع 3، با نام اختصاری P.P.R.C TYPE 3 می‌باشد که دارای خصوصیات انعطاف‌پذیری و مقاومت در برابر ضربه، فشار، و تحمل بهتری نسبت به سایر گریدها است.
این شرکت با بهره‌گیری از دانش روز و تجهیزات مدرن توانسته است کلیه محصولات خود را منطبق با فاکتورهای استانداردهای ملی از جمله اداره استاندارد ایران، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن؛ تولید و عرضه نماید.
در طول فعالیت این مجموعه تولیدی، اساس کار بر پایه کیفیت ممتاز محصولات، قیمت مناسب و رضایت کامل مشتریان بوده است.
امید است که با عنایات و الطاف الهی و حمایت مصرف‌کنندگان بتوانیم گامی مؤثر در بهبود عرضه اقتصادی کشور برداریم.

مشخصات عمومی

 • حداقل میزان سفارش 1
 • حداکثر میزان سفارش 100,000
 • گارانتی
 • واحد عدد
 • مشخصات فنی

  • شناسه
  • بارکد محصول 1
  • نوع محصول اتصالات پنج لایه
  • تولید کننده ماه پایپ
  • مبدا برند ایران
  • سایز بوشن 32*32
  • حداقل زمان ارسال کالا در تهران (روز کاری) 2 روز کاری
 • نقد و بررسی ها

  یک نقد و بررسی بنویسید  گالری

 • کاتالوگ

  موردی یافت نشد