هایپرساز :: فروشگاه آنلاین مصالح ساختمانی :: (میان بلت آب‌بند پوزولان)

میان بلت آب‌بند پوزولان

تعداد در کیسه 50 عدد - از جنس مواد پلاستیکی و پلیمر های صنعتی با خاصیت آنتی اسیدی ساخته شده است - نفوذ پذیری آب را از سطح خارجی و داخلی میان بلت آب بند، کاملا قطع می سازد.

برند :

پوزولان

ناموجود در انبارthis slowpoke moves    درخواست عودت کالا و یا مرجوع کردن کالاها به دلیل انصراف از خرید تنها در صورت پلمپ بودن کالا (کالا نباید باز شده باشد ) امکانپذیر است

ویژگی ها :

 • نوع محصول: میان بلت اب بند

 • تولید کننده: پوزولان

 • مبدا برند: ایران

 • طول میان بلت: 1000 میلی‌متر

 • تعداد در کیسه: 50

 • موارد بیشتر

کاربردها:
​ بر اساس نتایج آزمایش های انجام شده طبق ( 1991-Part5- DIN1048)مقادیر نفوذ آب در محل های میان بلت آب بند فقط 5.5 میلیمتر بوده است.  در صورتی که استاندارد نفوذ پذیری به داخل بتن 25 میلیمتر اعلام شده است.ضمن اینکه دارای قیمت بسیار مناسب و توجیه پذیر اقتصادی نسبت به قطعات مشابه فلزی میان بلت آب بند می باشد.این میان بلت آب بند برخلاف میان بلت قبلی شامل 10 قطعه می باشد و به صورت مونتاژ به هم متصل می شوند.
الف- یک قطعه لوله ی PVCفشار قوی مضرس شده جهت از بین بردن سطح صیقلی لوله و درگیری بتن اجرا شده بالوله و جلوگیری از از نفوذ احتمالی
ب-2 عدد مخروط ناقص به ارتفاع 40 میلیمتر برای عبور بلت فلزی 16 تا 18 میلیمتر طراحی و ساخته شده است.
ج-2 عدد قرقره ی آب بند روی لوله(waterstop pulley)به نوعی طراحی شده است که نفوذ پذیری آب را از روی آن غیر ممکن می سازد.
د- سه قطعه لاستیک آب بند داخل لوله (AQUAFIX)تهیه شده است که 2 قطعه آن لبه دار و یک قطعه بدون لبه که در محیط آن حلقه های برجسته ای در نظر گرفته شده است که در زمان قرار گرفتن در داخل لوله ی فشار قو ی تا بیش از  10 اتمسفر فشار آب را به تنهایی تحمل نموده وکاملا مانع نفوذ پذیری آب  از داخل لوله می شود.
از میان بلت های آب بند مذکور میتوان در پروژه های تصفیه خانه آب،تصفیه خانه فاضلاب و استخرها و سازه های آبی استفاده نمایید

ویژگی ها:
- اقتصادی و مقرون به صرفه و ارزان
- وزن سبک ،‌ حمل ونقل آسان
- نیاز به نیروی انسانی کمتر
​- سرعت اجرا و در نتیجه سرعت اجرای پروژه
- نحوه مصرف:
 با مونتاژ کردن مخروط ناقص(Cone)و قرقره ی آب بند روی لوله (Waterstop Pulley)ولوله ی مضرس شده فشار قوی به یکدیگر میان بلت آب بند تهیه می شود. برای بستن قالب های دیواره های مخازن آب میان بلت آب بند را ما بین دو قالب  اطراف دیوارقرار داده و بلت فلزی دو سر دنده شده ی 16 یا 18 میلیمتر را از آن عبور داده و مهره های خروسکی را محکم می کنیم و سپس عملیات بتن ریزی را انجام می دهیم.سپس قالب ها را باز کرده و با همان بلت فلزی با حرکت های چپ و راست و بالا و پایین، مخروط ناقص را از داخل میان بلت آب بند و دیوار بتنی بیرون می آوریم و پس از گذشت چند روزمحل عبور بلت را با سه قطعه آب بند داخل لوله(AQUAFIX)به ترتیب توضیح زیرمسدود می کنیم.( ادامه در صفحه بعد)
ابتدا با پاشیدن آب محل میان بلت آب بند و داخل لوله ی میان بلت را کاملا خیس می کنیم سپس با خیس کردن آب بند داخل لوله بی لبه آن را به وسیله ی سنبه ای به طول 25 سانتیمتر که قطر آن هم اندازه قطر لوله می باشد با  ضربه های چکش 5 کیلویی در وسط میان بلت آب بند  قرار می دهیم  و به همان روش آب بنئ های لبه دار را یکی از داخل مخزن و دیگری را از خارج وارد میان بلت آب بند  نموده  و سپس محل فرو رفتگی مخروط ناقص را با گروت کاملا پر کرده و با ماله به گونه ای صاف می کنیم نا هیچ شکافی بین بتن و گروت دیده نشود.بدین صورت محل میان بلت آب بند کاملا آب بند می شود.

استاندارد ها:
 شرکت پوزولان در سال 1385 موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001  از شرکت TQCSI استرالیا گردید و در راستای جلب و افزایش رضایت مشتریان در سال 1387 سیستم مدیریت مشتری مداری را استقرار و گواهینامه ISO 10002:2004  را نیز از همان موسسه دریافت کرد.  در ضمن شرکت صنایع ساختمانی پوزولان موفق گردید در سال 1390 قراردادی با شرکت بیمه ایران منعقد نماید تا بتواند کلیه محصولات خود را در تحت پوشش بیمه تضمین کیفیت شرکت بیمه ایران قرار دهد.  تا کنون به بیش از 200 نوع محصول در شرکت پوزولان به تولید رسیده است که هر کدام عملکرد بسزایی  در تقویت صنعت ساختمان دارند.

تاریخچه شرکت:
شرکت صنایع ساختمانی پوزولان به عنوان بنیانگذار و اولین تولید کننده انواع فاصله نگهدار پلاستیکی برای سازه های بتن مسلح، تحولی بزرگ در نظام مهندسی کشور ایجاد نموده است. اين شرکت در سال ۱۳۶۸ فعالیت خود را در ایران آغاز کرد و طی فعالیت مستمر در طی سال های متوالی و با پشت سر گذاردن فراز و نشیب های فراوان، نام خود را در کشورهای خاورمیانه مطرح ساخت. شرکت صنایع ساختمانی پوزولان با مطالعات گسترده در زمینه فرهنگسازی در جامعه مهندسی و با جلب اعتماد و حضور مستمر در پروژه ها، با کیفیت مرغوب محصولات و قیمت مناسب آنها، همچنين با رعايت اصل تحويل به موقع و سريع محصولات به کليه مشتريان، در کاهش هزینه های پروژه ها، نقش موثری داشته است. تولیدات انواع اسپيسر پلاستیکی بتن و قطعات کمکی، با داشتن طراحی منحصر به فرد، تاثیر فراوانی در صنعت سازهای بتن مسلح داشته است. این شرکت با دریافت گواهینامه های ISO ۹۰۰۱و ISO۱۰۰۰۲و همچنین با دریافت گواهینامه کيفيت اروپا (CE) فعاليت های صادراتی خود را به بيش از بیست کشور جهان گسترش داده است و در حال توسعه بیشتر آن است.

 

مشخصات عمومی

 • حداقل میزان سفارش 1
 • حداکثر میزان سفارش 100,000
 • واحد کیسه
 • مشخصات فنی

  • شناسه
  • بارکد محصول 1
  • نوع محصول میان بلت اب بند
  • تولید کننده پوزولان
  • مبدا برند ایران
  • طول میان بلت 1000 میلی‌متر
  • تعداد در کیسه 50
  • حداقل زمان ارسال کالا در تهران (روز کاری) 1 روز کاری
 • نقد و بررسی ها

  یک نقد و بررسی بنویسید  گالری

 • کاتالوگ

  موردی یافت نشد