هایپرساز :: فروشگاه آنلاین مصالح ساختمانی :: (درپوش روپیچ کلکتور با پیچ تخلیه هوا ماه پایپ)

درپوش روپیچ کلکتور با پیچ تخلیه هوا ماه پایپ

اتصالات پنج لایه قابل استفاده در لوله کشی آب آشامیدنی، موتورخانه، مصارف صنعتی و ...

برند :

ماه پایپ

ناموجود در انبارthis slowpoke moves    ارسال این کالا از انبار رباط‌ کریم، شهرک صنعتی پاسارگاد شرکت آسیا صنعت ادیبان میباشد

ویژگی ها :

 • مبدا برند: ایران

 • سایز دربوش: "1

 • تولید کننده: ماه پایپ

 • نوع محصول: اتصالات پنج لایه

 • تعداد در کارتن: 200 عدد

 • موارد بیشتر

کاربردها:
کاربرد گسترده این اتصالات را در لوله کشی آب آشامیدنی (آب سرد و گرم)، موتورخانه و نصب سیستم‌های گرمایشی وسرمایشی، لوله‌کشی‌های مربوط به استخر و سونا و جکوزی، سیستم‌های منحصربه‌فرد گرمایش از کف و مصارف صنعتی، به ارمغان آورده است.

ویژگی‌ها:
آب‌بندی اتصالات پرسی - فشاری سیستم لوله پنج لایه به این صورت حاصل می‌شود که یک اتصال بوشی شکل خرطومی در درون لوله قرار می‌گیرد و از بیرون توسط یک ابزار فشاری پرس می‌شود در حالی‌که در اتصالات پیچ و مهره‌ای یک مهره بر روی یک رینگ فلزی بسته می‌شود. در هر دو روش اتصال‌دهنده ی خرطومی که در موقع نصب بر روی لوله قرار می‌گیرد، به‌نحوی شکل داده می‌شود که یک آب‌بندی کاملا حرفه‌ای را بین اجزایی که پرس می‌شوند ایجاد کند و از هرگونه نشتی جلوگیری کند.
پروفیل اتصال خرطومی به نحوی است که امکان نصب یک اورینگ برروی آن وجود دارد که می‌تواند آب بندی هیدرولیکی اتصال را بهبود بخشد. برای جلوگیری از حوادث خطرناک ناشی از واکنش های الکتروشیمیایی بین اجزای فلزی اتصالات و لوله به دلیل هرگونه اتصال، یک اورینگ فاصله‌انداز در پایه‌‌ی در خرطومی اتصال در برابر جایی که لوله به آن تکیه دارد نصب شده است. این اورینگ ها هم‌چنین باعث یک اطمینان اولیه از قرارگیری و نصب صحیح بوش‌های فلزی در نوع اتصال فشاری لوله های PEX-AL-PEX می‌گردد.
اتصالات لوله پنج لایه از آلیاژ برنج ساخته می‌شود و حلقه بست لوله از ویژگی‌های یک صفحه‌ی نیکلی برخوردار است. در هنگام حذف اتصال فشاری و جهت ایجاد اتصال مجدد، به این نکته توجه داشته باشید که لوله به درستی در درون بوش قرار گیرد و هم‌چنین اطمینان حاصل کنید که اورینگ به‌درستی روی مقطع لوله قرار گرفته باشد سپس سایر عملیات لوله‌کشی را انجام دهید.
مقاومت به حرارت و تنش‌های مکانیکی باعث می‌شود که لوله‌های پنج لایه قابلیت انتقال سیالات پرفشار سرد و داغ در حالت کلی و برای زمان طولانی را داشته باشند.
- اتصالات پرسی:
این نام‌گذاری به این علت انجام گرفته که در این نوع اتصال، حلقه‌ای برروی لوله قرار گرفته و توسط وسیله‌ی مخصوصی بر لوله  فشرده (پرس) می‌گردد، به این ترتیب آج‌های اتصال در گوشت درونی لوله فرورفته و به‌کمک اورینگ‌هایی که درکنار این آج‌ها قرار دارد، ارتباط به‌وجود آمده را آب‌بندی می‌کند و از نشتی آب جلوگیری به‌عمل می‌آورد. اتصال پرسی از چهار جزء متفاوت تشکیل شده است.
- بدنه‌ی اتصال پرسی:
بدنه‌ی اتصال از جنس برنج می‌‌باشد که جهت مقاوم‌سازی و زیباسازی توسط آلیاژ نیکل آب‌کاری شده است. بر روی بدنه‌ی اتصال آرم شرکت، سایز آن و علامت استاندارد حک شده و در قسمت سرشلنگي هر اتصال، دنده‌هايی به صورت معكوس جهت نگه‌داری لوله در جای خود تراشيده شده است.
-برنج:
آلیاژیست که از مس و روی تشکیل شده است که در برابر اکسیدشدن مقاوم بوده و به‌علت انعطاف‌پذیری توان مقاومت در برابر فشارهای جانبی مانند فشار عبور آب و فشارهایی که در اثر پنهان‌سازی درون مصالح ساختمانی برآن وارد می‌شود را داراست.
-نیکل:
آلیاژیست به رنگ نقره ای‌ و به‌خوبی‌ جلا می‌‌گیرد. این فلز به‌علت انعطاف‌پذیری و دوام زیاد دربرابر اکسیدشدن برای آب‌کاری و روکش فلزات دیگر مورد استفاده قرار می‌‌گیرد.
بدنه‌ی اتصالات پرسي با توجه به اين‌كه توسط پيشرفته‌ترين تجهيزات تراش (CNC) توليد می‌شود دارای كم‌ترين ميزان تلورانس ابعادی می‌باشد. 
- اورینگ‌‌های اتصال پرسی:
در اتصالات پرسی به‌منظور جلوگیری از نفوذپذیری آب علاوه بر فشرده‌شدن عاج‌‌های بدنه‌ی اتصال در گوشت درونی لوله، در هر انشعاب از دو اورینگ نیز استفاده می‌شود. این اورینگ‌‌ها از ممتاز‌ترین اورینگ‌‌های مهندسی بوده که در فاصله مشخص از یک‌دیگر در میان دنده‌ها قرارگرفته اند. این اورینگ‌‌ها مقاومت گرمایی بالایی دارند و به‌سادگی‌ دچار خشکی و شکنندگی نمی‌‌شوند.
- حلقه استیل اتصال پرسی:
قسمت سوم یک اتصال پرسی حلقه‌‌ای از جنس استیل ضدزنگ (Stainless Steel) می‌باشد که وقتی‌ بدنه‌ی اتصال در درون لوله قرارمی‌‌گیرد این حلقه برروی لوله قرار گرفته و عملا ً لوله درمیان حلقه استیلی و بدنه برنجی مهار می‌شود. برروی این حلقه از جنس استیل سوراخ‌هایی تعبيه شده که لوله به‌محض جا افتادن در جای خود از آن سوراخ‌ها قابل رویت بوده و آماده برای فشرده‌شدن حلقه برروی آن می‌‌باشد.      
- فلز استیل:
100% در مقابل زنگ‌زدگی مقاوم بوده و دارای استحکام قابل ملاحظه‌ای است. که به‌محض فشرده شدن برروی لوله به‌هیچ‌عنوان قابل برگشت نمی‌‌باشد.
- نوع نصب اتصالات پرسی:
باتوجه به توضیحات درباره مشخصات اتصالات پرسی شایان ذکر است نصب این اتصالات به‌سادگی هرچه تمام‌تر انجام می‌‌گیرد. به‌این‌صورت که ابتدا لوله کالیبر شده وارد سرشلنگی شده و در داخل حلقه استیل قرار گرفته و پس از رویت از سوراخ‌های حلقه استیل توسط دستگاه پرس حلقه استیل برروی لوله فشرده (پرس) شده و نصب به صورت کامل انجام می‌شود.
-سرعت نصب اتصالات پرسی:
نصب به‌شیوه ارائه شده بسیار ساده و با سرعت قابل ملاحظه‌ای انجام می‌‌گیرد، به‌همین علت یکی‌ از مزایای استفاده از این اتصالات پرسی سرعت اجرای بالای آن می‌باشد، به‌طوری‌که نصب لوله‌های پنج لایه با این اتصالات در قیاس با اجرای گونه‌‌های دیگر (سیستم‌های سنتی‌) حدود 10 برابر سریع‌تر می‌‌باشد.

تاریخچه‌شرکت:
شرکت نصربسپارسپاهان (سهامی خاص) در سال 1377 در اصفهان، دارای پروانه بهره‌برداری به شماره 1329633/34450/104 صنایع و معادن و شماره ثبت 032644در زمینه تولید لوله و اتصالات پلی‌پروپیلن با نام تجاری ان‌پی‌اس (NPS) بنیان‌گذاری شده است. در حال حاضر تولیدات این شرکت شامل لوله و اتصالات پلیمری از سایز 20 تا 75 میلی‌متر و لوله‌های پنج لایه از سایز 16 تا 32 می‌باشد.
مواد اولیه لوله و اتصالات ان‌پی‌اس، از نوع پلی‌پروپیلن می‌باشد که یک نوع پلیمر با چگالی بالاست. مناسب‌ترین ماده اولیه جهت تولید و ساخت لوله‌های آب آشامیدنی (سرد و گرم) پلی‌پروپیلن از نوع 3، با نام اختصاری P.P.R.C TYPE 3 می‌باشد که دارای خصوصیات انعطاف‌پذیری و مقاومت دربرابر ضربه، فشار و تحمل بهتری نسبت به سایر گریدهاست.
این شرکت با بهره‌گیری از دانش روز و تجهیزات مدرن توانسته است کلیه محصولات خود را منطبق با فاکتورهای استانداردهای ملی از جمله اداره استاندارد ایران، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن تولید و عرضه نماید.
در طول فعالیت این مجموعه تولیدی، اساس کار برپایه کیفیت ممتاز محصولات، قیمت مناسب و رضایت کامل مشتریان بوده‌است.
امید است که با عنایات و الطاف الهی و حمایت مصرف‌کنندگان بتوانیم گامی مؤثر در بهبود عرضه اقتصادی کشور برداریم.

مشخصات عمومی

 • حداقل میزان سفارش 1
 • حداکثر میزان سفارش 100,000
 • طول 5
 • عرض 5
 • ارتفاع 5
 • وزن 0.2
 • گارانتی
 • واحد عدد
 • مشخصات فنی

  • شناسه
  • بارکد محصول 1
  • نوع محصول اتصالات پنج لایه
  • تولید کننده ماه پایپ
  • مبدا برند ایران
  • سایز دربوش "1
  • تعداد در کارتن 200 عدد
  • حداقل زمان ارسال کالا در تهران (روز کاری) 2 روز کاری
 • نقد و بررسی ها

  یک نقد و بررسی بنویسید  گالری

 • کاتالوگ

  موردی یافت نشد

 • محصولات مشابه پیشنهادی