هایپرساز :: فروشگاه آنلاین مصالح ساختمانی

منو
هایپرساز :: فروشگاه آنلاین مصالح ساختمانی :: (اسلب فیکس پوزولان)

اسلب فیکس پوزولان

تعداد در کیسه:250 عدد - این قطعه برای حفظ فاصله ی سنگها یا موزاییک ها و سرامیک های مقاوم از سطح زمین به ارتفاع 14 میلیمتر و تامین فاصله ی 3/5 میلیمتر از یکدیگر برای ایجاد بند ها مورد استفاده قرار می گیرد.
  • سرعت: 750 RPM
  • منبع تغزیه: برق
  • نوع باتری: لیتیوم
  • ولتاژ: 20 ولت
  • ظرفیت باتری: 2 ساعت
موجودی: موجود در انبار
-

کاربردها:
این فاصله‌ نگهداربر خلاف فاصله نگهدار های دیگر برای استفاده درسازه های بتنی طراحی  نشده است، بلکه این قطعه برای حفظ فاصله ی سنگها  یا موزاییک ها و سرامیک های مقاوم از سطح زمین به ارتفاع 14 میلیمتر و تامین فاصله ی 3/5 میلیمتر از یکدیگر برای ایجاد بند ها  مورد استفاده قرار می گیرد. هدف  استفاده از این قطعات، ایجادکف کاذب خاصی است که  همیشه در حال بهره برداری است و درزهای لابه لای قطعات و همچنین فاصله ی زیر کف کاذب ساختمان مانع  از جمع شدن آب های سطحی  وآب باران بر روی آن  شده و آب حاصل از بارندگی یا شستشو  ازطریق 14 میلیمتر فضای خالی زیر به محل خاص خود هدایت می شود این قطعات را می توان در پشت بام برای جلوگیری آسیب دیدگی سطح عایق استفاده نمود همچنین در محوطه سازی هایی  که  محل عبور عابرین است  مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی ها:
- اقتصادی و مقرون به صرفه و ارزان
- وزن سبک ،‌ حمل ونقل آسان
- موارد مصـرف: این فاصـله نگهـدارها را به ترتیبی  زیر سنگ ها و موزائیک ها می چینیم که گوشه های 90 درجه آنها روی فاصله نگهدار ها در بدنه ی شاخکها  قرار گیرند به طوری که زائده شاخک ها بند هایی به فاصله ی 3/5 میلیمتر در بین آنها ایجاد نماید.

استانداردها:
 شرکت پوزولان در سال 1385 موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001  از شرکت TQCSI استرالیا گردید و در راستای جلب و افزایش رضایت مشتریان در سال 1387 سیستم مدیریت مشتری مداری را استقرار و گواهینامه ISO 10002:2004  را نیز از همان موسسه دریافت کرد.  در ضمن شرکت صنایع ساختمانی پوزولان موفق گردید در سال 1390 قراردادی با شرکت بیمه ایران منعقد نماید تا بتواند کلیه محصولات خود را در تحت پوشش بیمه تضمین کیفیت شرکت بیمه ایران قرار دهد.  تا کنون به بیش از 200 نوع محصول در شرکت پوزولان به تولید رسیده است که هر کدام عملکرد بسزایی  در تقویت صنعت ساختمان دارند.

تاریخچه شرکت:
شرکت صنایع ساختمانی پوزولان به عنوان بنیانگذار و اولین تولید کننده انواع فاصله نگهدار پلاستیکی برای سازه های بتن مسلح، تحولی بزرگ در نظام مهندسی کشور ایجاد نموده است. اين شرکت در سال ۱۳۶۸ فعالیت خود را در ایران آغاز کرد و طی فعالیت مستمر در طی سال های متوالی و با پشت سر گذاردن فراز و نشیب های فراوان، نام خود را در کشورهای خاورمیانه مطرح ساخت. شرکت صنایع ساختمانی پوزولان با مطالعات گسترده در زمینه فرهنگسازی در جامعه مهندسی و با جلب اعتماد و حضور مستمر در پروژه ها، با کیفیت مرغوب محصولات و قیمت مناسب آنها، همچنين با رعايت اصل تحويل به موقع و سريع محصولات به کليه مشتريان، در کاهش هزینه های پروژه ها، نقش موثری داشته است. تولیدات انواع اسپيسر پلاستیکی بتن و قطعات کمکی، با داشتن طراحی منحصر به فرد، تاثیر فراوانی در صنعت سازهای بتن مسلح داشته است. این شرکت با دریافت گواهینامه های ISO ۹۰۰۱و ISO۱۰۰۰۲و همچنین با دریافت گواهینامه کيفيت اروپا (CE) فعاليت های صادراتی خود را به بيش از بیست کشور جهان گسترش داده است و در حال توسعه بیشتر آن است.

مشخصات عمومی

عمومی

حداقل میزان سفارش
1
حداکثر میزان سفارش
100000
گروه ساختمانی
سفت کاری 
واحد
کیسه

مشخصات فنی

شناسه
بارکد محصول
1
نوع محصول
اسپیسر و تثبیت کننده قطع کف سازی
تولید کننده
پوزولان
مبدا برند
ایران
حد فاصله (mm)
14
قطر (mm)
150
درز انقطاع(mm)
3.7
تعداد در کیسه
250
حداقل زمان ارسال کالا (روز کاری)
1

نقد و بررسی مشتریان

هیچ نظری ثبت نشده است

یک نقد و بررسی بنویسید

نموادر تغییر قیمت